Wiadomości i wydarzenia

Forum projektowe gospodarzy Moskwy

Dziś brytyjska firma Rockwell Group po raz piąty gromadzi architektów, projektantów wnętrz i dekoratorów z całej Rosji oraz WNP w stolicy naszego kraju

Dziś, 30 marca, kończy się V Międzynarodowe Forum Praktyczne „Nowoczesne i klasyczne wnętrze 2015 - od pomysłu do wdrożenia”. Dla komunikacji biznesowej, wymiany doświadczeń i zdobywania nowej wiedzy tutaj zgromadzili się specjaliści od projektowania wnętrz z całej Rosji.

Tym razem głośniki będą nie tylko mistrzami swojego rzemiosła, takimi jak Dmitry Norka, Ira i Olya Sundukovy, Natalya IvanovskaJa, Andriej Antonenko, ale także znane firmy architektoniczne i światowej klasy projektanci - Zaha Hadid Architects, zostanie zaprezentowana Ludovico Lombardi, Nigel Coates, Nick Munro. A wśród mówców będzie można zobaczyć naszą rodzimą twarz - redaktor naczelny jezyki24.info Oksana Kashenko, który opowiada o metodach PR i promocji architektów i projektantów w mediach internetowych i sieciach społecznościowych.

Przy okazji, tym razem nasz portal działał jako partner informacyjny wydarzenia. Dlatego praktyczna wartość forum może być bez wątpienia. Miejsce - Design Decor Centre, Moskwa, Savvinskaya Embankment, 23, bld. 1, wejście od Maly Savvinsky Lane.

Obejrzyj film: Trehlebov - odpowiedzi na pytania NAPISY PL (Październik 2019).

Loading...