Sofy

Sofa rozkładana Askona

Stały dyskomfort nocny spowodowany niewygodnym łóżkiem jest przyczyną chronicznego pozbawienia snu. Nie mając odpoczynku we śnie, rano człowiek czuje się zmęczony i przytłoczony. W pracy jest cały czas rozproszony, nie może w pełni skoncentrować się na swojej działalności. Lekarze zazwyczaj zalecają, aby tacy ludzie spali na zasadzie ortopedycznej. Tutaj kręgosłup jest utrzymywany w prawidłowej pozycji fizjologicznej. Dzięki temu wakacje stają się bardziej kompletne. Rano człowiek ma uczucie radości, pełni ciała siłami życiowymi i energią.

Stylowa i wygodna sofa będzie doskonałym nabytkiem dla Twojej rodziny.

Cechy mebli „Ascona”

Askona pojawiła się na początku lat 90-tych. Główną działalnością firmy jest produkcja mebli. Wszystkie modele rozkładanych sof produkowanych przez firmę mają doskonałą jakość i długą żywotność. Szczególnie popularne są produkty z niezależnymi wspornikami i materacami bez sprężyny. Specjalny mechanizm pozwala złożyć sofę w trzech pozycjach.

Dzięki możliwości wyboru jednej z 4 kolorów sofy idealnie dopasuje się do wnętrza każdego pomieszczenia.

Dla wszystkich podstaw są specjalne ograniczniki, aby zapobiec ześlizgnięciu się materaca.

Pierwsza pozycja to proste siedzenie. Druga pozwala odpocząć, odchylając się do tyłu pod kątem 45 stopni. Podczas nocnego snu produkt rozwija się całkowicie, tworząc płaską płaszczyznę. Model ma pokrywę, którą łatwo zdjąć do prania. Meble można kupić z okładkami w następujących kolorach:

 • piaszczysta;
 • jasnoszary;
 • jasny żółty;
 • kolory mlecznej czekolady.

Jego cena mile Cię zaskoczy i pozwoli zaoszczędzić budżet rodzinny.

Dostępne w wersjach z szufladami na bieliznę oraz wielostrefowymi materacami na niezależnych sprężynach. Takie modele zapewniają głęboki i spokojny sen w nocy. Wygodne fotele i miękkie zagłówki pozwalają w pełni zrelaksować się w ciągu dnia. Projekt rozkładanych sof „Ascona” jest uniwersalny. Wygląd mebli jest rygorystyczny i elegancki. Tapicerka i pokrowce wykonane są z wysokiej jakości, bardzo wytrzymałej tkaniny, która ma właściwości antyalergiczne. Niektóre modele są wyposażone w mobilne podłokietniki z wbudowanymi półkami.

Kompaktowe wymiary produktu pozwolą na ustawienie sofy nawet w pokoju z małym wolnym obszarem, co jest bardzo wygodne.

Materac ortopedyczny umieszczony w sofie zapewnia dobre podparcie ciała podczas nocnego snu i podczas dziennego siedzenia.

Do wad towaru należy fakt, że po pewnym czasie w niektórych miejscach łóżka pojawiają się wgniecenia, w całej strukturze pojawiają się skrzypienia. Aby je usunąć, należy okresowo dokręcać nakrętki. Motywy nabywców łóżka są najczęściej związane z decyzją o potrzebach domowych. Większość standardowych apartamentów ma małą sypialnię. W rezultacie, meble z możliwością transformacji są bardzo poszukiwane. Wielu producentów dąży do wytwarzania właśnie takich produktów.

Sofa jest łatwa i łatwa do złożenia.

System składania sofy „akordeon”

Dziś Ascona jest liderem w produkcji mebli do sypialni. Unikalny ortopedyczny materac rozkładanej sofy jest przeznaczony do długotrwałego codziennego użytku. W wyniku licznych testów projektanci znaleźli optymalne rozwiązanie dla wysokiej jakości pracy rozkładanej sofy. Ten projekt nazywa się „akordeonem”. Obecnie jest najbardziej niezawodny i trwały.

Odpowiedni nawet do codziennego użytku.

Gdy rozkładana sofa „Ascona” jest w formie rozłożonej, jej powierzchnia do spania jest całkowicie płaska. Jest całkowicie nieobecny irytujących nierównych stawów, które z czasem mogą uszkodzić kręgosłup. Materac ortopedyczny umieszczony w sofie zapewnia dobre podparcie ciała podczas nocnego snu i podczas dziennego siedzenia.

Rozłóż sofę tylko na dole siedzenia.

Transformowalny produkt doskonale nadaje się do małej sypialni. W nocy zamienia się w cudowne łóżko, a rano można je złożyć w zwykłą szafę. Dzięki tej manipulacji po południu w mieszkaniu jest zawsze dodatkowa przestrzeń życiowa. Zalety produktu obejmują:

 • piękny design;
 • niezawodność;
 • trwałość;
 • zwartość;
 • Lecznicze właściwości materaca.

Stały dyskomfort nocny spowodowany niewygodnym łóżkiem jest przyczyną chronicznego pozbawienia snu.

Transformowalny produkt doskonale nadaje się do małej sypialni.

Ciągle eksperymentując w swoim laboratorium, firma Askona aktywnie się rozwija. Przyjmuje najlepsze światowe zmiany, wprowadza zaawansowane technologie do produkcji. Ogromna liczba pozytywnych opinii na temat produktów firmy sprawia, że ​​kupujący przyglądają się bliżej produktom. Szeroka gama produktów jest odpowiednia dla osób w różnych kategoriach wiekowych. Bierze pod uwagę potrzeby fizjologiczne oraz starca i małe dziecko.

Dzięki temu wakacje stają się bardziej kompletne.

Dzięki tej manipulacji po południu w mieszkaniu jest zawsze dodatkowa przestrzeń życiowa.

Korzystanie z łóżka przez osoby z problemami ortopedycznymi

Produkty firmy są często używane przez osoby, które z powodów medycznych mają poważne problemy ortopedyczne. Wszystkie produkty przechodzą specjalne testy przed sprzedażą. Bez pozytywnego wyniku testu produkt nie może być sprzedawany. Produkt o właściwościach ortopedycznych pozwala właścicielowi wygodnie spać w nocy lub wygodnie siedzieć w ciągu dnia. Ze względu na swoją wszechstronność produkt będzie pasował do dużego pokoju gościnnego oraz do małej sypialni dla dzieci. Metalowa rama odpowiada za wytrzymałość konstrukcji, zapewnia wygodną składaną sofę.

Rano człowiek ma uczucie radości, pełni ciała siłami życiowymi i energią.

Zakrzywiona ortopedyczna zbroja z litej brzozy. Wnętrze materaca uwzględnia obciążenie w różnych częściach. Kiedy osoba leży na kanapie, sprężyny dopasowują się do konturów ciała. Po tym, jak właściciel opuścił miejsce spoczynku, sofa przywraca swój poprzedni kształt. Biorąc pod uwagę cechy nowoczesnych projektów budowlanych, projektanci opracowali nowe modele w postaci sof narożnych. Takie meble oszczędzają miejsce, więc spodobało się wielu nabywcom.

Dostępne w wersjach z szufladami na bieliznę oraz wielostrefowymi materacami na niezależnych sprężynach.

Produkt uzupełnia miękki puf zapewniający komfortowy wieczorny odpoczynek po męczącym dniu. Dla przyjemnego snu pufa wraz z rozłożoną częścią narożną tworzy przytulne łóżko do spania. Wysokiej jakości i niezawodne produkty, wykonane w nienaganny sposób, od dawna są znakiem rozpoznawczym firmy. W tradycyjnym bezpośrednim produkcie zazwyczaj znajduje się specjalna nisza na pościel. Ze względu na łatwość rozkładania sofy jest ona bardzo wygodna w użyciu.

Szczególnie popularne są produkty z niezależnymi wspornikami i materacami bez sprężyny.

Produkty tapicerowane tkaniną aksamitne, przyjemne w dotyku. W salonach meblowych rozkładane sofy są dostępne w różnych kolorach. Teraz meble sprzedawane są nie tylko w wyspecjalizowanych sklepach, ale także na rynkach. Prawdziwe produkty ortopedyczne są dość drogie. Jeśli oferuje się produkt anatomiczny po niskich kosztach, nie spiesz się z zakupem, ponieważ może być fałszywy.

Takie modele zapewniają głęboki i spokojny sen w nocy.

Łóżko z masażem

Zaawansowane technologie i drogie materiały są wykorzystywane do produkcji wysokiej jakości mebli. Wszystko to kosztuje dużo pieniędzy, więc prawdziwe meble ortopedyczne nie mogą być tanie. Ciekawym rozwinięciem firmy „Ascona” jest zmieniająca się baza Ergomotion z masażem. Ta rozkładana sofa jest funkcjonalna i zajmuje niewiele miejsca w pokoju. Cechy produktu są następujące:

 • dostępność panelu sterowania;
 • podnoszenie nóg i głowy;
 • masaż ciała;
 • szybka transformacja poziomej powierzchni na sen w sofie, na której wygodnie jest siedzieć.

Wygląd mebli jest rygorystyczny i elegancki.

Kiedy wieczorem ledwo jesteś w stanie zmęczyć się na nogach, funkcja podnoszenia nóg zapewni dobry odpoczynek przez krótki okres czasu. Jeśli w tym samym czasie włączysz masaż, w ciągu kilku minut poczujesz ogromny przypływ siły i energii. Konsola ustawia również czas masażu. Po określonym czasie funkcja jest automatycznie wyłączana. Wibracje występują w trzech trybach: słabym, średnim i silnym.

Niektóre modele są wyposażone w mobilne podłokietniki z wbudowanymi półkami.

Rama łóżka składa się z metalowej ramy, na której zamontowane są silniki. Dwa silniki podnoszą i opuszczają obszary głowy i nóg. Do masażu używane są oddzielne silniki elektryczne. Również tutaj jest jednostka sterująca. Silniki do masażu na ramie są mocno zamocowane. Jest to konieczne, aby zminimalizować hałas. Pozostałe elementy zapinane są na specjalne ćwieki.

Motywy nabywców łóżka są najczęściej związane z decyzją o potrzebach domowych.

Wszystkie produkty przechodzą specjalne testy przed sprzedażą.

Dostępne są cztery podpory, panel sterowania, urządzenia, łączące przewody w zestawie sofy. Nogi są po prostu przymocowane do ramy. Jednak meble mogą się bez nich obejść. Konstrukcja ramy może również pełnić funkcję wsparcia. Po dostarczeniu towaru należy sprawdzić wszystkie połączenia elektryczne. Kontakty mogą się poluzować podczas transportu. Po ich szelkach produkt jest podłączony do gniazda 220 V.

Meble przemienne są bardzo poszukiwane.

Dla wszystkich podstaw są specjalne ograniczniki, aby zapobiec ześlizgnięciu się materaca. Są one wkładane w plastikowe tuleje i zabezpieczane kołkami. Konstrukcja łóżka wykonana jest z sosny. Drzewo nie emituje szkodliwych substancji, pełni rolę izolatora. Pokrowiec z tkaniny welurowej zabezpieczony środkiem przeciwpożarowym.

W wyniku licznych testów projektanci znaleźli optymalne rozwiązanie dla wysokiej jakości pracy rozkładanej sofy.

Szeroka gama produktów jest odpowiednia dla osób w różnych kategoriach wiekowych.

WIDEO: Sofa Orion

50 pomysłów na zdjęcia projektuje rozkładane sofy firmy Ascona

Obejrzyj film: IKEA ASARUM (Styczeń 2020).

Loading...