Apartamenty i domy

Willa na Karaibach: luksusowe wakacje

Ta cała willa jest wykonana z naturalnych materiałów dostępnych bezpośrednio na wyspie. I chociaż wszystko jest tutaj za granicą, możliwe jest przyjęcie niektórych pomysłów i dostosowanie ich do swojego domu lub mieszkania

Ta willa znajduje się w jednym z najbardziej malowniczych miejsc na wyspie Bonaire na Karaibach. Został zbudowany wyłącznie z przyjaznych dla środowiska materiałów, które w razie potrzeby wytrzymują działanie wiatru i słonego morza. Wszystkie prace angażowały architektów Piet Boon.

Prawie wszystkie miejsca noclegowe znajdują się na drugim piętrze, skąd otwiera się najbardziej imponujący widok na morze. Na dole znajduje się letni ganek z basenem i łazienką.

Paleta kolorów wybrana dla tej willi jest bardzo przyjemna i miękka. Oprócz odcieni bieli, błękitu i beżu jest dużo zieleni. Przede wszystkim są to palmy na żywo, które w aranżacji wnętrz podkreślają akcesoria o dokładnie takich samych barwach (na przykład zielone poduszki).

Nasza opinia

Ta willa jest bardzo delikatnie, delikatnie i dyskretnie urządzona w stylu śródziemnomorskim. Lekkie daszki nad łóżkami w sypialniach i lekki, bardzo dobry, kropkowany wystrój w kolorze niebieskim. Wszystko to można bezpiecznie wykorzystać w przypadku, gdy projektujesz swój dom w stylu „morskim”.

//www.pietboon.com/

Obejrzyj film: 10 Najdroższych HOTELI (Kwiecień 2020).

Loading...