Wiadomości i wydarzenia

Wizyta u Kristen Bell: Urocza aktorka domowa w Los Angeles

18 lipca amerykańska aktorka Kristen Bell świętuje urodziny. Łączymy liczne gratulacje i zapraszamy na wycieczkę po jej domu w Los Angeles.

Dobra dziewczyna, piękna, a jednocześnie popularna aktorka Kristen Bell z 18 lipca, 34 lata. Oprócz licznych osiągnięć w dziedzinie przemysłu filmowego ma jeszcze jeden powód do dumy - jej piękny dom w Los Angeles, któremu Kristen pomagała projektantka mody. Stacey Woodis.

Kiedy po raz pierwszy zobaczyła uroczy dom w stylu hiszpańskim, zagubiony w bujnej roślinności w sercu ruchliwej metropolii, Kristen zdała sobie sprawę, że to jest jej miejsce. Wnętrze domu było po prostu idealne, ale musieliśmy pracować nad wnętrzem. Następnie aktorka poprosiła o pomoc Stacey Woods, który jest znany z indywidualnego podejścia do klientów i jest uważany za prawdziwego mistrza w projektowaniu osobistych przestrzeni życiowych.

Przed projektantem nie było łatwe zadanie, ponieważ Kristen jest bardzo kontrowersyjna w swoich preferencjach wewnętrznych. Z jednej strony lubi surowe linie proste i nowoczesny styl. Z drugiej - aktorka nie jest obojętna na delikatne, prawdziwie kobiece akcenty dekoracyjne.

Aby pogodzić elementy klasyczne z nowoczesnymi i nadać wnętrzu bardziej harmonijny charakter, projektant opracował ekskluzywne detale dekoracyjne dla każdego pokoju. Odgrywają rolę wiążących nici, które łączą wszystkie pokoje i nadają domowi niepowtarzalny stylistyczny wygląd.

Na przykład Stacy woodis użyłem tej samej tkaniny z oryginalnym orientalnym ornamentem (od Chiang Mai Dragon Schumacher) za wystrój stolika w salonie i krzesła w kuchni.

Oczywiście Kristen i Stacy woodis nie boją się ciemnych kolorów: przeważają w jadalni, są także obecne w sypialni gwiazdy. Według projektanta i jej klienta to ciemne odcienie mogą nadać głębi wnętrzu. I dlatego wystrój w pokojach nie wydaje się zbyt ponury, Stacy ożywił wystrój kwiatami.

Zasady wewnętrzne z punktu widzenia Kristen Bell i Stacey Vuduris

  1. Eklektyzm jest teraz bardzo istotny. Pozwala na stworzenie indywidualnej przestrzeni osobistej w unikalnym stylu. Aby jednak wnętrze wyglądało stylowo i harmonijnie, a nie bez smaku i chaosu, należy użyć oprawnych elementów dekoracyjnych. Na przykład, wklej jedną ze ścian w każdym pokoju tą samą tapetą lub weź tekstylia z oryginalnym nadrukiem do tapicerowania różnych mebli.
  2. Nie bój się koloru. Jasne odcienie nie są panaceum na błędy projektowe. Ciemne lub jasne kolory mogą być bardziej odpowiednie w pomieszczeniach o określonym celu i określonym układzie.
  3. Szukaj potencjału dekoracyjnego w każdym temacie. Konwencjonalne ręczniki kuchenne mogą stać się brakującym ogniwem między tapicerką stołków barowych a ogólnym stylistycznym wyglądem kuchni.

Obejrzyj film: Our Miss Brooks: Conklin the Bachelor Christmas Gift Mix-up Writes About a Hobo Hobbies (Listopad 2019).

Loading...