Apartamenty i domy

Dom, który zrobił córkę Micka Jaggera

Niesamowite prawo Jade Jagger jest projektantem wnętrz. Tak, nawet co! Spójrz na jej nową pracę i na zawsze pożegnaj się z ideą „natury spoczynkowej”. Kto wie, może Mick Jagger był tylko testem pióra

Jade Jagger - dziewczyna jest niesamowita. Po pierwsze, pomimo bezpośredniego związku z charyzmatycznym, ale nadal właścicielem bardzo oryginalnego wyglądu, Mick Jagger, jest piękna. Po drugie, dziewczyna, która zaczęła od standardu dla świeckich lwic, które wpadły w projektowanie, projektowanie biżuterii, przeniosła się do poważniejszego wystroju wnętrza - i odniosła sukces. Po trzecie, ona ma styl.

Spójrz na wnętrze tego kompleksu mieszkalnego w Bombaju. Podczas gdy możemy rozważać tylko lobby i jeden z penthousów. Ogólnie rzecz biorąc, mówimy o czterech wieżach, z których najwyższa ma ponad 50 pięter.

Mumbai (dawniej Bombay) to dynamicznie rozwijające się miasto w zachodnich Indiach, jedna z sześciu największych stolic świata wśród wschodzących gospodarek. W tym rzędzie - Stambuł, Meksyk, Hongkong, Moskwa i Sao Paulo.

Właściwie nie jest zaskakujące, że Jade wjechała do Indii. Jej jasny, czasami aż do rażącego stylu, zakorzeni się tam jak najlepiej. Jednak organicznej nie można odmówić dziewczynie.

Córka legendy rocker ma bardzo wrażliwe wyczucie formy i umiejętnie żongluje figurami geometrycznymi, jednocześnie dodając im bogatych odcieni. Naprawdę, życie w domu Jade Jagger nie może być przyziemne. Wydaje się, że coś musi się tu ciągle wydarzyć. Mam nadzieję, niech tak będzie.

Loading...