Porady i pomysły

Jak uczynić halę bardziej przestronną w ciągu 48 godzin niż jest

Jak to zrobić, aby przy wejściu do domu nie było poczucia szkolnej garderoby? Żeby wszystkie rzeczy znalazły swoje miejsce i nadal miały wolny kąt dla lustra? Zebraliśmy najlepsze pomysły na to, jak szybko i niedrogo uczynić halę większą i piękniejszą.

Przedpokój - kontrowersyjna i złożona przestrzeń. Z jednej strony jest to prawie zawsze ciemne i ciasne pomieszczenie, które powinno być tak wygodne, jak to tylko możliwe i wykonywać wiele funkcji, z drugiej - to z korytarza zaczyna się twój dom, co oznacza, że ​​jest to „twarz” twojego wnętrza. O projekcie i dekoracji porozmawiamy innym razem. Dzisiaj zajmiemy się w pełni problemem organizacji przestrzeni.

1. Cele

Mamy więc dwa dni na rozwiązanie problemu systemów pamięci masowej. Od czego zacząć? Najważniejsze! Dlaczego potrzebujesz korytarza? Do czego dokładnie go użyjesz? W rzeczywistości nie jest to takie proste pytanie, wymaga poważnego podejścia i przemyślanej decyzji. Niektórzy używają korytarza wyłącznie do zakładania butów. Inni niosą tu garderobę z ogromnym lustrem. Jeszcze inni urządzają pełnowartościowy salon. Opcje masy - wybierz własną.

2. Możliwości

Tutaj warto przejść korytarzem z centymetrem i zmierzyć każdą ścianę i półkę. Gdzie zmieści się sofa, gdzie lepiej jest umieścić gosposię, lustro, wieszaki itp.

3. Fundusze

Najbardziej palące pytanie lepiej rozwiązać rozsądnie, a zwłaszcza nie polegać na szczęściu. Oprócz tego, czego potrzebujesz, z pewnością uwiedzie Cię również ekstrawaganckie dekorowanie, powinieneś być na to przygotowany: poduszki, ramki, modne uchwyty na klucze, tablice magnetyczne - coś, co przyciągnie wzrok.

4. Wcielenie

Dotarcie do sedna. Zdecydowanie zalecamy, aby nie wchodzić na korytarz starych mebli. Tutaj jesteś naładowany energią, tutaj po raz pierwszy wzdychasz z ulgą po długim dniu pracy. Dlatego stare i nudne miejsce nie jest tutaj - tylko nowe, piękne, przyjemne i przytulne. Przekraczając próg, powinieneś zrozumieć od pierwszej sekundy - jesteś w domu.

5. Najważniejsze

Lustro, wieszaki, półka na pocztę, gosposia - może bez tego nie da się tego zrobić. Jednak tam, gdzie jest jedna mała półka na gazetę, po pewnym czasie powstaje magazyn rękawiczek, telefonów, piór, chusteczek i masy niezbędnych drobiazgów z kieszeni. A może najważniejszą rzeczą dla ciebie jest sofa lub przynajmniej ławka? Czy można nosić buty podczas stania?

6. Zadbaj o siebie

Znajdź miejsce na swój ulubiony parasol, ponieważ nie lubisz robić niepotrzebnych ruchów, a na pewno będziesz go ciągle opuszczał tam, gdzie to konieczne. Umieść specjalną tacę na mokre buty i zapomnij o brudu w korytarzu na zawsze. Ułóż wszystko tak, aby wykonać jak najmniej ruchów, a jednocześnie pozostaw jak najmniej widocznych rzeczy. Niech każda mała rzecz znajdzie swoje właściwe miejsce - półkę, pudełko, wieszak lub tacę. I umieść wszystkie systemy pamięci masowej w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko obrażeń. Wystające części powinny być tak małe, jak to możliwe, ponieważ często próbujemy się z kimś spotkać, popychając, opierając się o ściany i wstając gwałtownie - nic nie powinno przyciemnić drogi z domu.

7. Zwróć uwagę na gości.

Przede wszystkim dotyczy wolnej przestrzeni na kilka par butów i ubrań. Następnie zadbaj o wygodę - łyżkę na buty, szczotki, haczyki na torby, ławkę. Czy jesteś socjopatą? Następnie pomiń ten punkt i skup się na tym, co ważniejsze - na sobie.

Opinia redakcyjna:

- Możesz ukryć dodatkowe systemy pamięci masowej w najbardziej nieoczekiwanych miejscach, na przykład w sofie, na której siadasz, aby zmienić buty. Inną opcją jest wielofunkcyjna konsola. Na przykład lustro z półkami, szufladami i haczykami - wszystkie małe rzeczy można skoncentrować właśnie tutaj.

8. Przygotuj się na zmianę pór roku.

Wraz z nadejściem zimy potrzebujemy dużo więcej miejsca zarówno na obuwie, jak i na odzież wierzchnią. Jesień i wiosna to nie tylko pomarańczowe liście i strumienie, ale także brudne buty, mokre parasole i płaszcze przeciwdeszczowe, które należy wysuszyć przed zwisaniem w szafie. A propos, o szafie: lepiej jest zdobyć jej maksymalną wysokość, aby nie wisiała groźnie nad tobą i pomoże w umieszczeniu przynajmniej niektórych ubrań poza sezonem.

Opinia redakcyjna:

- Nie masz wystarczająco dużo miejsca na ubrania poza sezonem? Po prostu nie wiesz, jak go złożyć. Znajdź porady online od profesjonalnych pakujących, zaopatrz się w papeterię i ciesz się zapomnianym widokiem pustych szafek.

9. Ruch - życie

Czy uprawiasz sport? Narty, snowboard, skate, łyżwy, rolki - gdzie to wszystko zachować? Tylko w korytarzu. Jeśli jednak twoja garderoba nie przyciągnie całego ekwipunku, nie zniechęcaj się i po prostu zorganizuj przechowywanie na ścianie. Najlepiej trochę wyższy niż twój wzrost.

10. Szczególne okoliczności

Czy jesteś szczęśliwym posiadaczem ogromnej hali, która po prostu marnuje pieniądze na garderobę? Świetnie! Zorganizuj kącik muzyczny z pianinem, gabinetem lub leżakiem dla swojego zwierzaka. Ale najpierw przynieś tutaj maksymalną liczbę systemów pamięci masowej, aby zrobić miejsce w salonie i dodać poczucie wolności i powietrza - o czym jeszcze możesz marzyć?

Obejrzyj film: AMAZING VIEWS with 1-1 WORDS tracing, FULL HD, Surah Kehf, 1 of World's Best Quran V. in 50+ Langs., (Listopad 2019).

Loading...