Wiadomości i wydarzenia

16 października „HOGART_art” zorganizuje dzień architektury w swoim salonie w centrum designu Artplay

W najbliższy piątek architekci i projektanci będą mogli zanurzyć się w przestrzeni międzygalaktycznej w salonie „HOGART_art”

16 października Instalacja wodno-kanalizacyjna i kafelki „HOGART_art” będą świętować dzień architektury. Wydarzenie odbędzie się w Artplay Center for Design and Architecture i zgromadzi całą grupę projektantów i architektów.

Święto rozpocznie się o 18:30. Goście będą mogli zapoznać się z nowymi produktami kultowych firm sanitarnych Rehau, Villeroy & Boch, TECE, Fabbrica i Bette, a później kontynuować triumf w stylu kosmicznym. Odwiedzający znajdą ekscytujący taniec neonowy, akrobacje grupy pokazowej parkour, zdjęcia gwiezdnego pyłu, dyskotekę z udziałem słynnej grupy i wiele innych ciekawych niespodzianek. Bez kosztów i bez świątecznej kolacji - pyszne dania i napoje.

Oprócz kierunku architektonicznego wakacje będą towarzyskie. Mówimy o projekcie w ramach programu charytatywnego „Więcej niż kupowanie” - sprzedaży dzieł artystów o specjalnych potrzebach. Każdy odwiedzający będzie mógł wnieść wkład w sprawę dobroczynności.

Partnerem informacyjnym wydarzenia będzie jezyki24.info.

Loading...