Pokoje i pokoje

Nowoczesna łazienka z elementami orientalnymi

Powierzchnia 8 m2

Ściany i podłoga tej łazienki zdobią proste białe płytki ceramiczne. Jednocześnie na podłogę wybrano małą kwadratową matową płytkę i dużą błyszczącą płytkę na ścianach, która tworzy dodatkowy efekt świetlny.

Ściany i podłoga tej łazienki zdobią proste białe płytki ceramiczne. Jednocześnie na podłogę wybrano małą kwadratową matową płytkę i dużą błyszczącą płytkę na ścianach, która tworzy dodatkowy efekt świetlny. Meble są również jasne. Ponadto projektant zastosował nietypową technikę: białe ściany są charakterystyczną cechą stylu skandynawskiego, ale tutaj stały się doskonałym tłem dla dyskretnych przedmiotów dekoracyjnych w duchu orientalnym i antycznym.

Pasja właścicieli apartamentów do podróży i na Wschód wyrażała się w obecności tu głowy lwa indyjskiego. Została umieszczona na starożytnej kolumnie, która wygląda tu całkiem dobrze. Kolejny element Wschodu - niesamowite lustra. Dodają komfortu i wyjątkowości łazienki. Celowe odejście projektanta od szablonów stylu umożliwiło wpisanie orientalnego luksusu w lakoniczny biały pokój.

Zwróć uwagę na prosty i jednocześnie piękny odbiór - wystrój zwykłych kamieni. Zamiast tradycyjnego cięcia kawałków płytek i dopasowywania ich do podstawy wanny, postanowiono wypełnić tę przestrzeń prostymi kamykami. Ukrywa podłogę i odpływ, który ma na celu odwrócenie nadmiaru wody.

Wnętrze takiej łazienki można uzupełnić różnymi „orientalnymi” akcesoriami. Mogą to być świece, mydelniczki i stojaki na małe przedmioty i domowe rośliny. Integralnymi elementami tego stylu są tkaniny. Mata może być wybrana nie dla standardowej monofonicznej, ale z elementami orientalnego ornamentu. W takiej łazience można wreszcie poczuć się zrelaksowanym i zrelaksowanym po ciężkim dniu pracy - wystarczy zapalić świece. Rano światło i kolor tej łazienki ożywią i przygotują Cię na nowy przyjemny dzień.

//www.skonahem.com/inredning/badrum/Badrum-med-inslag-fran-orienten

Obejrzyj film: Nowoczesna łazienka dla singla - Inspiruje Leroy Merlin (Luty 2020).

Loading...