Porady i pomysły

Co oglądać w tygodniu: wnętrza kina # 12

Dzisiejsze wydanie wnętrz kinowych, podobnie jak poprzednie, będzie wyjątkowe. Ponieważ tym razem uwaga zostanie zwrócona nie na kino

Czerwiec się kończy, wiele prawdopodobnie myśli już w czasie wolnym i podróży. I ktoś już poszedł na wakacje i jest gotowy z nowymi siłami, by wtopić się w rytm pracy. Co zajmować podczas długich lotów, intensywnych opadów nocnych lub po prostu w wolnym czasie? Możesz zobaczyć poprzednie selekcje filmów, które już zgromadziły przyzwoitą kwotę, lub dołączyć do serii, ponieważ dzisiaj skupimy się wyłącznie na nich.

Jak poznałem twoją matkę

Amerykański serial telewizyjny, który zastąpił „Przyjaciół” na liście komedii młodzieżowych o małej grupie bliskich. A w niektórych miejscach nawet przewyższa „ideologicznego maga” kosztem większego poczucia humoru, interesującego montażu i ogromnej liczby odniesień do kultury masowej.

Ponieważ jest to głównie sitcom, akcja rozgrywa się w mieszkaniach głównych bohaterów (i baru). Przez dziewięć sezonów możesz docenić każdy centymetr mieszkań Teda i Marshalla, dom rodziców Barneya i techniczny minimalizm. Nawiasem mówiąc, Ted na wystawie staje się później znanym architektem.

Życie i przygody Mishka Jap - Dawno temu w Odessie

Kolorystyka tego miasta na początku ubiegłego wieku została najbardziej autentycznie przekazana w tej serii rosyjskiej produkcji. Historia oparta jest na prawdziwych wydarzeniach, które przytrafiły się słynnemu złodziejowi Mishce Japowi, który cieszył się wielką popularnością i szacunkiem. Jego działania zawsze były spektakularne, przemyślane i wyposażone w humor.

W kadrze widać mieszkania bogatych i biednych, władze kryminalne i rewolucjonistów - wszystkie są urządzone w duchu tamtych czasów. A wielu przetrwało do tej pory - po prostu udaj się do Odessy i znajdź miejsca, w których filmowano serię. „I wykończ to, elegancki wygląd.”

To seria kanałów Showtime o maniaku, który zabija tylko tych, którzy brutalnie złamali prawo. Taki jest jego kod - aby oczyścić społeczeństwo z innych morderców i maniaków. Wszystkie osiem sezonów opierało się na zasadzie sprzeciwu wobec konkretnej osoby, z którą główny bohater musiał walczyć. Po szóstym roku seria specjalnie zatonęła, a jej najlepszy sezon - czwarty - zakończył się niespodziewanym i bardzo okrutnym cliffhengerem.

Ale to nie o to chodzi. Przyciągają również wnętrza. Łagodny klimat oceanicznego wybrzeża Miami znajduje się we wszystkich wnętrzach, nadając im charakterystyczne cechy takich miejsc - obfitość bieli i drewna, duże okna, zadaszenia przed domami, pragnienie budynków jednokondygnacyjnych i tym podobne.

Społeczność

Serial opowiada o grupie publicznych studentów, w tym wielu ludzi - od młodych sportowców po starszych milionerów. Jest to lekka komedia, nawet z lektorem, czasami tak denerwująca. Głównymi bohaterami są dziwki, których relacje i działania są niedorzeczne i interesujące do oglądania, a to, co robią ze szkołą, jest ogólnie niezrozumiałe.

Są serie, w których zamieniają się w pole bitwy z poduszkami lub organizują całą bitwę paintballową. W tym przypadku reżyser nadal kocha wszystkich. Przez sześć sezonów zajrzymy do każdego pomieszczenia kompleksu budynku, gdzie zobaczymy ciekawe detale wnętrza, które są odpowiednie nie tylko dla instytucji edukacyjnej, ale także dla domu lub biura.

Kolejna fajna seria amerykańskiej produkcji - jedna z najlepszych w gatunku kryminalnego dramatu. Zwykły nauczyciel chemii, dowiedziawszy się, że ma raka, postanawia zarobić trochę pieniędzy na utrzymanie rodziny. Sprawa łączy go z producentem metamfetaminy, a po ulepszeniu produktu razem tworzą całe laboratorium leczenia uzależnień. Wynikające z tego problemy powodują ich rozluźnienie.

Ciekawe podejście do podziemi, które demony leżą w skromnym człowieku, a także fascynująca fabuła, styl strzelania, widoki Albuquerque i wnętrza domu - w każdym z nich (a jest ich wiele w serii) można znaleźć wiele ciekawych pomysłów i funkcji.

Loading...