Wiadomości i wydarzenia

Zatrudnienie Roomble: Część 3

Pojawiła się trzecia edycja popularnego nagłówka. Praca polega na poszukiwaniu super-fajnego menedżera w dziedzinie tekstyliów; w biurze słynnej projektantki Eleny Andreevy pojawiło się kilka wolnych miejsc; i nadal możesz pracować w słynnym restauratorze Vladimir Perelman, ponieważ kilka miesięcy temu otworzył warsztat architektoniczny

Co należy zrobić, aby otrzymać aplikację w tym wyborze ofert pracy? Konieczne jest przesłanie listów na adres e-mail [email protected] z notatką „giełda pracy”.

Musi być pełne imię i nazwisko, dane kontaktowe, zdjęcia i krótki opis siebie i swoich doświadczeń. Jeśli potrzebujesz pracownika, czekamy na informacje o wakacie i zdjęciu biura. Listy wydane w inny sposób będą publikowane z opóźnieniem lub nigdy nie będą. Warunek jest ścisły, ale dość prosty. A co najważniejsze - to nic nie kosztuje.

Poprzedni wybór miejsc pracy jest tutaj.

1. Studio projektowania wnętrz wymaga freelancera - asystenta architekta, projektanta wnętrz i konsultanta mebli

Wystrój wnętrza studia Welldesignkierowany przez Elena Andreeva, szukając pracowników, którzy mogliby pracować nie na podstawie umowy o pracę, ale zdalnie (lub częściowo zdalnie). Płatność za sztukę, na podstawie umowy o świadczenie usług, po rozmowie. Wymagane umiejętności: posiadanie programu „Archicad”, doświadczenie zawodowe, portfolio. Pożądane umiejętności: 3D, Vray i znajomość rynku materiałów wykończeniowych dla asystenta architekta; a dla pozostałych dwóch wolnych miejsc - znajomość rynku marek mebli, stylów i aktualnych trendów.

Konsultant ds. Doboru mebli powinien być w stanie pracować z katalogami technicznymi i elektronicznymi, znać materiały wykończeniowe, rynek opraw, hydrauliki i dekoracyjnych materiałów wykończeniowych, a także myśleć o logistyce mebli. Do głównych obowiązków asystenta architekta należy konserwacja i wykonywanie dokumentacji projektowej dla projektów wnętrz. Projektant musi kontrolować cały cykl pracy nad projektem, w tym wybór mebli i materiałów.

Telefony do komunikacji: + 7-495-691-39-98 lub + 7-903-726-66-99.

2. Specjalista od tekstyliów szukający pracy

Michaił AleksandrowMa duże doświadczenie w branży tekstylnej (23 lata) i jest gotowy rozważyć propozycje dotyczące wakatu menedżera lub administratora. Dziedziny tematyczne: tkaniny, rolety, tapety, tori, gzymsy. Telefon: + 7-916-397-10-93.

3. Studio poszukuje projektantów

Nowe biuro architektoniczne Lubię projekt, wywiad, którego głowa została niedawno opublikowana na naszej stronie, potrzebuje kreatywnych ludzi, którzy myślą nieszablonowo. Już teraz studio zajmuje się projektowaniem restauracji „pod klucz”, z konstrukcją i bez niej, z koncepcją i bez niej, z produkcją wystroju lub detali wnętrz. Vladimir Perelman Opisał koncepcję swojego projektu jako społeczność ludzi gotowych i zdolnych do wykonywania tylko oryginalnych i ciekawych zadań, przynosząc im nowe pomysły.

Obejrzyj film: - Tajemnicza ISTOTA, dziwne WYDARZENIA i DOM w środku lasu - "Gr3gory88" (Styczeń 2020).

Loading...