Wiadomości i wydarzenia

Salon wewnętrzny otwarty w Moskwie Krassky

Tego lata pierwszy salon wewnętrzny Krassky został otwarty w Moskwie w świątecznej atmosferze - jest to marka znana na Łotwie iw Europie. Ponad 600 osób przyszło zobaczyć ilość i jakość prezentowanych kolekcji.

Salon wnętrz Krassky, znany w Europie z projektów premium, jest teraz w Rosji. Znajduje się w elitarnej dzielnicy biznesowej „Czerwona Róża”, niedaleko biura Yandex. Na powierzchni ponad 1000 metrów kwadratowych można znaleźć tylko najlepsze kolekcje producentów mebli i kuchni na świecie, a także dywany i dekoracje. Założyciele - przedsiębiorcy z Łotwy Aigars Zelmenis i Edgar Zadushko - aktywnie rozwijają salony w domu iw Londynie, wybierając tylko najlepsze projekty z wystaw projektowych.

Aigars Zelmenis i Edgar Zadushko (właściciele salonu KRASSKY)

Edgar Zadushko (właściciel salonu KRASSKY), Mārtiьš Rītins (szef kuchni restauracji Vincents)

Goście nowego salonu moskiewskiego mogli przekonać się na własne oczy, jak profesjonalnie dobrano produkty oraz doskonale reprezentowane marki. Zgromadzili około 600 osób, w tym projektantów, architektów i przedstawicieli prasy. Tematem wieczoru był mistyk: instalacje i postacie były spowite dymem i mgłą, co tylko wzmocniło atmosferę tajemnic i tajemnic. Przywódcy powiedzieli przyjazne słowo, a następnie cała grupa została poproszona przez łotewską grupę „Narzędzia”. Jedzenie dla gości serwowane było przez najlepszego szefa kuchni Łotwy, Martins Ritins.

W nowym salonie znajdziesz kolekcje firm takich jak Minotti i Etel, B & B Italia i Giorgetti, kuchnie z Walcucyna i egzotyczny z Tresserajak również asher Israelow, Ceccotti, Piet Boon, Gubi, TRECA, PS LAB i klasyczny skandynawski design - Carl Hansena (po raz pierwszy w Rosji). Na uwagę zasługują same wnętrza salonu. Najwyższej jakości materiały wykończeniowe, takie jak fornir dekoracyjny, skóra, kamienie rzadkie, metal artystyczny. Są elegancko uzupełnione zielonymi roślinami w pomieszczeniach, pracami bałtyckich artystów i dywanów od światowej sławy projektantów. Yana Kata, Michaela Shleipen i Zoe Londike. Specjaliści branżowi zgromadzeni na otwarciu bardzo docenili artystyczną dekorację i styl wybranych kolekcji.

Obejrzyj film: Nowo otwarte Salony Oświetlenia JANEX w Koszalinie i w Kołobrzegu (Październik 2019).

Loading...