Apartamenty i domy

Stylowy biały apartament o powierzchni 94 metrów z czarną kuchnią i czerwonym dywanem

Dzisiaj chcemy zaprezentować mieszkanie, które jest zarówno eleganckie, jak i surowe, a nie bez jasnych elementów. 94 metry, które przypadną do gustu miłośnikom kontrastów

Właściciel mieszkania jest wesoły, odnoszący sukcesy i pełen świeżych pomysłów. Podczas pierwszej rozmowy z projektantką powiedziała, że ​​chce zrobić sobie mieszkanie. Lubi kombinację kontrastowych kolorów i chłodnych odcieni, w szczególności czerni, bieli i szarości. Planując, jedynym pragnieniem było zachowanie przestronności mieszkania, ale nie ze szkodą dla obszarów funkcjonalnych. Olesya Mazny dobrze sobie poradził ze wszystkimi zadaniami.

Olesya Maznaya, projektant:

- Swoją karierę rozpocząłem jako projektant po ukończeniu Moskiewskiego Instytutu Architektonicznego, po założeniu studia Olesya Maznaya Interiors.

Od kilku lat tworzę przestrzenie mieszkalne i publiczne w różnych stylach: nowoczesnym, klasycznym, proweniencyjnym, art deco, minimalizmie, hi-tech, etnicznym, wiejskim, eklektycznym i loftowym.

Dla mnie ważne jest, aby wnętrze było indywidualnie dopasowane do każdego klienta, odzwierciedlając cechy, potrzeby i styl życia właściciela. Staram się stworzyć atmosferę, w której każdy będzie komfortowy i przyjemny.

olesyamaznaya.com

Początkowo mieszkanie było bez ścianek działowych, ale z wiązaniami do łazienek, kuchni, mieszkalnych i niemieszkalnych. Od tego i kontynuowałem, gdy przebudowa dopiero się zaczynała. W rezultacie powstała otwarta przestrzeń, która jest podzielona na dwie części przez lustrzaną partycję Bilico bidirezionsle Longhi. Jedna strefa to strefa gościa, a druga to strefa główna.

W celu wizualnej ochrony przestrzeni kuchnia jest połączona z salonem. Cała kuchnia wykonana jest w kolorze czarnym, a jej powierzchnia jest błyszcząca. Zwięzłość mebli podkreśla surowe linie i brak akcesoriów.

  • Kuchnia - Unika, marka Effeti.
  • AGD - Neff, Miele, Kuppersbusch, Liebherr.

Jadalnia z białymi eleganckimi krzesłami kontrastuje z czarną kuchnią. Szklany przezroczysty stół na chromowanej masywnej nodze wygląda zarówno lekko, jak i monumentalnie. Cienkie wydłużone stożki lamp niepostrzeżenie wisiały tuż nad stołem.

  • Stół i krzesła - Cattelan Italia.

Pośrodku pokoju jest duża grupa kanap. Minotti. Jasne akcenty wymagały miejsca. To czerwony jedwabny dywan Dynasty Silk i marka poduszek EBRU.

Wnętrze jest dobrze umieszczone czarne meble. Absolutnie nie obciążają salonu i nie przyciągają szczególnej uwagi. Dynamika i forma przestrzeni tworzą projekty płyt gipsowo-kartonowych, które nadają charakter całemu pomieszczeniu.

  • Biblioteka i meble do telewizora w salonie - liczydło, Rimagesio.

Na szczególną uwagę zasługuje oświetlenie. W kuchni są to reflektory na suficie i światła w miejscu pracy. Paski taśmy LED rozciągnięte wzdłuż salonu, które w niektórych miejscach schodzą do ścian, podkreślając geometrię przestrzeni.

Idąc do sypialni, od razu widać, że ogólna koncepcja mieszkania pozostała taka sama, ale niektóre elementy uległy zmianie. W głównej sypialni stworzono poczucie komfortu i ciepła, ponieważ jest to miejsce na relaks i sen. Zdobądź przynajmniej klasyczne krzesło z rzeźbionymi nogami i plecami. W pobliżu, w następnym rogu, znajduje się nowoczesna biała lampa podłogowa. Te dwa różnie stylizowane elementy idealnie pasują do siebie.

  • Łóżko - Cattelan Italia.
  • Tkaniny zasłony, narzuty, poduszki, dywany - De le cuona, Andrew Martin.

Fioletowe, stonowane odcienie tkanin tworzą przyjemną, relaksującą atmosferę, a tłoczone tapety za zagłówkiem uzupełniają wnętrze pokoju.

Loading...