Wiadomości i wydarzenia

9 września IKEA wprowadziła nowy katalog

Hasłem katalogu 2017 było hasło „Bądź taki w domu”. Była ucieleśniona w każdym temacie licznych kolekcji, a na imprezie, której gośćmi byli projektanci, architekci, partnerzy i członkowie prasy

To wrześniowe wydarzenie jest zazwyczaj oczekiwane na rok. Firma IKEA Tradycyjnie, na początku jesieni, ukazuje się nowy katalog, w którym gromadzone są wszystkie najważniejsze i najciekawsze nowości, aktualne rozwiązania wnętrz i proste, ale bardzo popularne meble. W końcu dla niej ta szwedzka marka jest tak sławna na całym świecie. Oprócz wewnętrznego otoczenia IKEA poświęca wiele czasu i uwagi na domową atmosferę. Wszystkie elementy wnętrz z najnowszych kolekcji mogą w jakiś sposób wpływać na nastrój i inspirować do nowych odkryć.

Dlatego koncepcja brzmiała „Bądź w domu”. W dowolnym miejscu i czasie chcesz poczuć wolność i ciepło, które są charakterystyczne tylko dla zerowego punktu odniesienia, zwanego domem. Styl życia tworzy ulubione zajęcia, które mogą stać się takie tylko ze względu na nastrój wnętrza. Sytuacja staje się więc niezwykle ważna - a szwedzka marka czuje tę specyfikę, produkując w nowym katalogu nie tylko obrazy i opisy poszczególnych elementów, ale także opowiadając inspirujące historie o ludziach i ich marzeniach.

Jeden z początków IKEA to propozycja stworzenia specjalnego święta - Dzień w domu. A nawet data została już wybrana - 26 listopada. Tego dnia przedstawiciele marki oferują pobyt w domu ze swoimi rodzinami, robiąc tylko to, co jest w stanie zgromadzić rodzinę. Na stronie projektu możesz znaleźć wiele pomysłów na taką rozrywkę lub zaoferować własne.

Obejrzyj film: Ryba vs Wąski (Listopad 2019).

Loading...