Porady i pomysły

Główne kolory sezonu: top 7 według Roomble

Rok 2016 dobiega końca, ale dał nam wiele trendów, których nie chcemy i nie musimy zapominać. Przypominamy, jak używać najpopularniejszych odcieni we wnętrzu

W ciągu roku pisaliśmy nie raz o kwiatach, które pomogą we wnętrzu stać się modnym. Poradzili, jak je wykorzystać, zasugerowali, gdzie znaleźć odpowiednie meble, wystrój i tekstylia. Rezultatem była cała lista i kompletny przewodnik dla tych, którzy chcą być w trendzie. A teraz zdecydowaliśmy się powtórzyć główne punkty, aż kolory nadchodzącego 2017 roku nie zajęły miejsca siedmiu już 2016 roku, już przez nas kochanego.

Wesoła Fiesta

Najjaśniejszy odcień na naszej liście zdecydowanie zajmuje pierwsze miejsce. Śnieg w październiku ostatecznie rozwiał wszystkie marzenia o ociepleniu, a nastrój Nowego Roku jest jeszcze daleko. Co zatem uniemożliwia nam posiadanie źródła energii i ciepła w domu? Czytamy, zwracamy uwagę i raczej biegniemy po farbę.

Delikatny Rose Quartz

Miłość do tego odcienia na poziomie genetycznym jest przekazywana każdej dziewczynie. A tak przy okazji, mężczyźni też powinni poważnie rozważyć. Producenci mebli i materiałów wykończeniowych obiecują w 2017 r., Że będą nadal wykazywać, że kolor różowy jest uniwersalny. I całkowicie się z tym zgadzamy.

Jasnozielony zielony błysk

Podczas gdy świat wokół staje się bielszy, kolor jasnych wiosennych liści jest dobry dla oka. Ale staraj się nie przesadzać - Zielony błysk rozproszy całą uwagę we wnętrzu. Jak być? Odpowiedź jest w naszym artykule na temat tego koloru.

Słoneczny żółty

Kolejny wspaniały sposób na dodanie lata i ciepła do twojego życia. I nie ma potrzeby natychmiastowego malowania ścian na żółto. Jedna dekoracyjna poduszka w żółtym kolorze lub wazon może ożywić wnętrze, nawet jeśli jest szare lub w innym zimnym kolorze.

Tajemniczy liliowy

Ten kolor chroni przed zmęczeniem i niepokojami, które nagromadziły się w ciągu dnia, więc jeśli masz miejsce do odpoczynku w domu, to miejsce nazywa się Liliowy szary. A także w łazience, pokoju dziecięcym i tylko w wystroju każdego pokoju.

Przytulna musztarda

Po pierwsze jest apetyczny, po drugie daje wigor i siłę, a po trzecie doskonale łączy się z ciepłymi i chłodnymi odcieniami. I tu ważne jest, aby zatrzymać się w czasie i nie pomalować całego pokoju kolorem musztardy. W końcu, jeśli połkniesz łyżkę musztardy naraz, nie spodoba ci się to, prawda?

Szlachetny niebieski

Kolor kreatywnych natur i silnych osobowości - niebieski doskonale nadaje się do pomieszczeń, w których masz zamiar dużo myśleć, i pomoże Ci uniknąć impulsywnych decyzji. I nie ma go zbyt wiele - tendencja Total blue we wnętrzu nabiera rozpędu, aw 2017 r. Nie będzie się tam zatrzymywać.

Loading...