Wiadomości i wydarzenia

16 grudnia w salonie Smeg odbyły się warsztaty gotowania z Cornelią Mango.

16 grudnia Smeg Brand zorganizował sylwestrowe śniadanie prasowe z programem kulinarnym od szefa kuchni Sergeya Kuznetsova i piosenkarza Cornelii Mango

Jeden z największych włoskich producentów sprzętu gospodarstwa domowego Smeg 16 grudnia odbyła się mistrzowska klasa kulinarna dla prasy. Wszyscy zgromadzeni w tym samym salonie, którego wielkie litery są doskonale widoczne z nasypu rzeki Moskwy w pobliżu stacji metra „Tula”. Impreza panowała prawdziwie przytulna i przyjazna atmosfera, a nieoficjalnym hasłem było hasło „Poranek dla miłośników słodyczy i kawy”.

Firma podsumowała rok, zaprezentowała nowe urządzenie - ekspres do kawy espresso z kolekcji „Style lat 50.” - i zorganizowała warsztaty latte-art od partnerów wydarzenia (firma kawowa Julius meinl). Miłym zaskoczeniem był wygląd Cornelia Mango. Wielbicielka gotowania i domowego wypieku, piosenkarka opowiedziała, jak udaje jej się połączyć hobby z występami muzycznymi i innymi ulubionymi zajęciami - snowboardem i malowaniem. Razem z nią i szefem kulinarnych programów telewizyjnych Sergey Kuznetsov Goście wypili świeżo parzoną kawę i zrobili latte z dyni, imbirowe tiramisu, czekoladowe kremówki i ciasteczka z kawą i kremowym karmelem.

Loading...