Wiadomości i wydarzenia

10 listopada będzie kolejną klasą mistrzowską w Contemporary

Master class od projektantki Eleny Ostapovej odbędzie się 23 lipca i poruszy ważne kwestie związane z tworzeniem wnętrza w stylu współczesnym

Współczesny - nowoczesny styl wnętrza, który ostatnio stał się bardzo popularny. Fakt, że go charakteryzuje, jakie materiały i kolory należy zastosować, meble i wystrój, zostanie szczegółowo opisany w mistrzowskiej klasie autora. Elena Ostapova. Od ponad dziesięciu lat zajmuje się projektami wnętrz prywatnych i publicznych, aw ubiegłym roku zdobyła nawet prestiżową międzynarodową nagrodę Premio Le 5 Stagion za innowacyjny projekt klubu Polio.

Klasa mistrzowska nie ogranicza się do oświetlenia jednego stylu. Współczesność opiera się na wielu rzeczach - high-tech, art deco, minimalizmie i eklektyzmie - dlatego, aby zrozumieć nowe, musisz znać specyfikę wszystkiego innego. Mieszanie stylów, zasad i zasad tworzenia projektu różnych pomieszczeń, a także kwestie technicznego przygotowania projektu - wszystko to stanie się jasne po czterech godzinach uczestnictwa w seminarium. Koszt - 4 000 rubli, ale jeśli masz czas na rejestrację przed 20 lipca, będzie 25% zniżki. Początek o godzinie 13:00 pod adresem: Nizhnyaya Syromyatnicheskaya Street, Building 10, Building 10, Leyden Salon by Tesli. Nagraj kontakt: [email protected] Portal jezyki24.info jest partnerem informacyjnym.

Obejrzyj film: Obejrzyj występ tego 9-latka! CIARY GWARANTOWANE! Mam Talent! (Grudzień 2019).

Loading...