Wiadomości i wydarzenia

Wieczorny koktajl Ganta odbył się w Muzeum Moskwy: fotorelacja

Jesienią w Muzeum w Moskwie odbyło się ważne wydarzenie dla marki Gant, na którym zaprezentowano najważniejsze kolekcje firmy. W tym Gant Home

Impreza odbyła się na najwyższym poziomie. Pod nim znajdowała się Biała Sala Muzeum Moskwy, gdzie panowała ciemność, przypominająca nocne miasto. Tylko w wybranych strefach mody oświetlenie świeciło najjaśniej ze wszystkich - odbyła się demonstracja najnowszych kolekcji 2017 roku. Marka Gant zorientowane na każdym produkcie: na wystawie z obrazami i zegarkami, na wystawie odzieży i akcesoriów, a nawet w rogu poświęconym rozwiązaniom wnętrz.

Z pomocą Domu Ganta odtworzono szczegółowo wnętrze sypialni, gdzie główny nacisk położono na obchodzenie domowych tekstyliów. Dwóch aktorów, bawiących się w gry planszowe, zostało otoczonych aksamitnymi poduszkami, wełnianymi kocami, bawełnianymi prześcieradłami i różnymi akcesoriami do kąpieli. Nawiasem mówiąc, wszystkie wymienione produkty i akcesoria marki są reprezentowane wyłącznie w sklepach ”Eurodom".

Gant - Dom mody znany w Europie, jego salony można znaleźć w prawie każdym większym centrum handlowym. Na imprezie w Moskwie Leonard Schweiger - Dyrektor sprzedaży, opowiedział historię marki i jej bezpośrednich perspektyw. Filozofia firmy nieco się zmieniła - projektanci są teraz inspirowani prostotą i swobodą. Na przykład kolekcja Gant Rugger poświęcona jest twórczości Boba Dylana, a Gant Diamond G, która od 2017 roku będzie dostępna w rosyjskich sklepach, została stworzona dla tych, którzy o każdej porze dnia iw dowolnym środowisku chcą wyglądać jak 100 punktów.

Obejrzyj film: marihuana - plantacja - FotoRelacja ICE 2007 (Październik 2019).

Loading...