Porady i pomysły

Jak wybrać plakaty do wnętrza: radzi projektantka Alina Chernyshov

Plakaty nie są zabawą dla dzieci, ale całkowicie niezależnym tematem wystroju. Nasz wybór materiałów pozwoli Ci zorientować się w różnych propozycjach i pomoże Ci prawidłowo zrealizować pomysł.

Wynajmij mieszkanie i nie wiesz, jak je przekształcić, nie powodując globalnego zamieszania w mieszkaniach? Projektant dzisiaj Alina Chernyshova nauczyć Cię wszystkich sztuczek tworzenia „natychmiastowego” wnętrza z plakatami.

Pomysły na wystrój wynajmowanego mieszkania od profesjonalistów

Wnętrze podmiejskiego życia: jasne panele ścienne i francuski wystrój

Dekoracje ścienne z plakatami nie są nowym sposobem. Z reguły służy do dodawania nowych kolorów do wnętrza, zmiany (lub dodania) stylistycznego elementu wystroju, a nawet wizualnego rozszerzenia przestrzeni. Tak, plakaty są zdolne do tego wszystkiego. Tylko przy prawidłowym działaniu. Właśnie o tym dyskutuje się teraz. Więc złap „pięć zasad dobrego tonu” Alina Chernyshova.

Wystrój schodów DIY: niezwykły przykład

Lekcje dekoracji z Eleną Teplitską: wnętrze w stylu loftu

Nie jesteś wcale zorientowany na malarstwo lub sztukę współczesną, ale jednocześnie chcesz uzupełnić wnętrze znaczącym wystrojem? Jest dla ciebie świetna wiadomość - plakaty, zdjęcia i rysunki z przedstawicielami fauny pędzą do pomocy!

Obejrzyj film: Jak powiesic plakat na 5 sposobow. Porady WESTWING (Październik 2019).

Loading...