Wiadomości i wydarzenia

14 lutego w kabinie Virs będzie dniem miłości i designu

Virs świętować będzie 14 lutego! Dlatego projektanci i architekci są zapraszani do salonu, dla którego przygotowanych zostanie wiele ciekawych rzeczy.

Wszystko rozpocznie się o godzinie 13:00, kiedy to ogłoszono zgromadzenie gości. Odnotowujemy od razu - aby dostać się do tego zamkniętego wydarzenia, musisz przejść prostą procedurę rejestracji wstępnej. Adres salonu Virs: Pasaż Shmitovsky, dom 10/7, budynek 1.

Co stanie się na tej imprezie, która skromnie nazywa dzień kochanków ... w projektowaniu? Najpierw znajomość i opowieść o najpilniejszych planach firmy. Po drugie, kursy mistrzowskie. Szef kuchni pokaże Ci, jak gotować w kuchni Virs. Gość specjalny wydarzenia - projektant, dekorator, projektant mody Elena Teplitskaya, który pokaże kolekcję „Miłość w kolorze”. Veronika Litvinova, przedstawiciel zespołu prażącego Kamera obbscura, powie, jakie są rodzaje kawy, co powinno być mielone i jak parzyć w domu taką samą pyszną kawę jak profesjonalna barista.

Oprócz tego program imprezy zapewnia poczęstunek, atmosferę piękna i stylu wyznacza akompaniament muzyczny. Gości przywita zestaw jazzowy w wykonaniu laureata międzynarodowych konkursów pianistycznych. Nikita Popova i saksofonista Alexandra Fadeeva. Podczas całego wydarzenia dostępna będzie jazda testowa od firmy dla trzeźwych gości. Major Auto, autoryzowany dealer BMW Mini. To będzie bardzo interesujące! Portal jezyki24.info - partner informacyjny.

Obejrzyj film: Vietnam War: Battle of Con Thien - Documentary Film (Luty 2020).

Loading...