Wiadomości i wydarzenia

Network Crate and Barrel otworzyli drugi sklep w Moskwie

Międzynarodowa sieć sklepów rozszerza swoją obecność w Rosji. W nowym salonie możesz znaleźć nie tylko wszystko, czego potrzebujesz do kuchni lub salonu, ale także kompletne rozwiązania wewnętrzne.

Zaledwie trzy lata po uruchomieniu pierwszego sklepu sieci nowoczesnych mebli, wnętrz i dekoracji Skrzynia i beczka otworzył drugi punkt. Nowy salon znajduje się w północnej części stolicy, w centrum handlowym Metropolis, na powierzchni 2 013 metrów kwadratowych. Wielkie otwarcie miało miejsce 16 marca, przyjechało ponad sto osób, a wielu natychmiast dokonało pierwszych zakupów.

Uczestnicy zauważyli, że nowy sklep był nieco gorszy od pierwszego punktu w centrum handlowym Afimall City, ale natychmiast przyciągnęła go niemal domowa atmosfera. Układ został zaprojektowany w taki sposób, aby wyróżnić kilka obszarów tematycznych, w których można znaleźć szeroką gamę akcesoriów i elementów dekoracyjnych do kuchni, jadalni, baru, salonu itp. Są to meble wielkogabarytowe i całe rozwiązania do wnętrz oraz wszelkiego rodzaju urządzenia kuchenne, a także zestawy, ręczniki, akcesoria barowe, urządzenia i elementy dekoracyjne. Podczas gdy chodziliśmy w strefach różniących się również kolorem lub stylem, nie zauważyliśmy, jak minęła cała godzina.

Timofey Tararin, dyrektor oddziału rosyjskiego Skrzynia i beczka, powiedział, że sklep był otwarty, aby jeszcze więcej osób dowiedziało się o marce. W ciągu ostatnich trzech lat zarządzanie siecią osiągnęło stabilną pozycję na rynku, wiele projektów zostało pomyślnie wdrożonych, w tym przez projektantów i architektów, a wydano ponad 12 tysięcy kart lojalnościowych. Dlatego ekspansja była nieunikniona. Ale ta firma nie zamierza przestać.

Obejrzyj film: Curious Beginnings. Critical Role. Campaign 2, Episode 1 (Luty 2020).

Loading...