Porady i pomysły

4 rozwiązania technologiczne do łazienki, które znacząco poprawiają Twoje życie

Co może zaskoczyć zwykłe rzeczy w łazience, do których jesteśmy tak przyzwyczajeni? Inteligentna, praktyczna i nowoczesna hydraulika - w naszym artykule

Technologia nie zatrzymała się na naszych elektronicznych gadżetach, ale pospieszyła dalej, teraz antybakteryjne miski toaletowe i prysznice z sauną na podczerwień są absolutną normą dla naszych czasów.

Szczęśliwi właściciele termostatu w łazience już dawno zapomnieli o ustawianiu temperatury wody podczas wzięcia prysznica, gdy umiejętnie dzierżą kran, dostosowując się do milimetrów, próbując znaleźć idealną równowagę między zimną a gorącą wodą.

Automatyczne przełączniki oświetlenia

Jasne światło jest potrzebne w łazience, ale jest nieprzyjemne dla oczu podczas wizyty w toalecie przez noc. Technologia pozwala zaprogramować automatyczne miękkie światło w łazience, gdy wchodzisz tutaj w nocy.

Technologia i wygoda nie są oszczędzane, a toalety, które już wiedzą, jak nas spłukać, ogrzewają siedzenie, a nawet uzyskują funkcję suszenia. Jeśli uważasz, że nie ma nic więcej do wymyślenia, mylisz się. Zmiana cech konstrukcyjnych to nowy kamień milowy, który poprawia higienę. Jak? Brak obręczy nie pozwala namnażać się zarazków, z którymi stale walczymy. Na przykład toaleta 5G84 Hygienic Flush Guvstavsberg, z otwartą, płaską krawędzią i gładką powłoką ceramiczną, podczas opróżniania pokrywa całą powierzchnię miski, nie pozostawiając szans na rozwój drobnoustrojów.

Kompaktowa, wbudowana szwedzka toaleta z 25-letnią gwarancją w wyjątkowy sposób wzbudza szacunek dla producenta.

Prysznice antybakteryjne

Mówiąc o technologii, nie zapomnij o podtynkowych prysznicach z różnego rodzaju trybami masażu, które sprawiają, że normalna procedura staje się przyjemnością. Szklany prysznic, bombardowany atomami srebra, staje się antybakteryjny, co jest ważne w wilgotnym klimacie łazienki.

Loading...