Wiadomości i wydarzenia

Jak stworzyć wymarzony dom wiejski - 4 kwietnia odbędzie się mistrzowski projekt klasy

Projektantka Irena Barene wygłosi 4 kwietnia rozmowę o domkach w stylu domku w Moskiewskiej Szkole Autostrad. Warsztat jest przeznaczony dla projektantów i architektów, ale każdy może przyjść, ponieważ wstęp jest bezpłatny.

Irena Barene - dziś słynny projektant. Kiedyś ukończyła Moskiewski Państwowy Uniwersytet Pedagogiczny i Międzynarodową Szkołę Wzornictwa, w której odbędzie seminarium na temat budowy i aranżacji domów wiejskich. Irene jest nazywana we wspólnocie wnętrz trendsetterką dla francuskich wnętrz, ponieważ wiele jej projektów jest wykonywanych w typowych stylach dla tego europejskiego kraju - zamku i chatki. I są bardzo poszukiwani w Rosji - w regionie moskiewskim można znaleźć kilkanaście domów wykonanych przez Warsztat Ireny Baren.

Zwiedzanie jezyki24.info - królowej stylu chatki Ireny Barene

Wspaniały domek w Chamonix: dom w ośrodku narciarskim we Francji

Seminarium odbędzie się 4 kwietnia, godzina rozpoczęcia to 18:30. Irena będzie miała dwie godziny na rozmowę o tym, jak zbudować dom w stylu domku lub zamku, jak komunikować się z klientem, jaki jest nadzór autorski i jakie etapy pracy nad projektem są najważniejsze. Seminarium zapewnia komunikację na żywo z publicznością, więc przygotujcie pytania związane z podanym tematem. Irena Barene odpowiedz wszystkim! Co więcej, każdy może przyjść do klasy mistrzowskiej, więc każdy, kto teraz rozwija swój dom w stylu domków letniskowych, nie powinien przegapić wyjątkowej okazji do rozmowy z profesjonalistą na temat jego pomysłów, planów i problemów.

Wszystkie szczegóły tego linku.

Obejrzyj film: QUIZY #29 WYMARZONY DOM (Styczeń 2020).

Loading...