Wiadomości i wydarzenia

Pomysły na kuchnię Leroy Merlin

Przed Nowym Rokiem słynna sieć sklepów Leroy Merlin dla domu stara się zadowolić wszystkich. Dlatego można znaleźć ogromną liczbę pomysłów - od systemów magazynowych po fasady, na których można rysować kredą!

Kuchnia jest sercem każdego domu, dlatego konieczne jest, aby była jak najbardziej funkcjonalna, wygodna i przytulna. Skuteczne rozwiązania projektowe pomogą nawiązać komunikację w domu. Jednym z przykładów takiej propozycji jest kolekcja kuchni Delinia, do której dodano nowe fasady.

Na jednym z nich - „Grafit” - możesz rysować kredą! Teraz każdy członek rodziny może zostawić wiadomość tekstową lub graficzną, co jest nie tylko zabawne, ale także bardzo przydatne. A opcja „Śliwka” ma gładką i bardzo przyjemną w dotyku powierzchnię, jaskrawo opalizującą w odbijającym świetle.

Organizacja systemów pamięci masowej nie jest najłatwiejsza, ale absolutnie konieczna, ponieważ od niej zależy codzienny komfort. Lepiej jest przechowywać wiele małych rzeczy w ukrytym miejscu, ale łatwo dostępne. Na przykład, po wklejeniu haczyków po wewnętrznej stronie drzwi szafek, można zorganizować dodatkową przestrzeń do przechowywania przyborów kuchennych.

I odwrotnie, na otwartych półkach można umieścić piękną zastawę stołową lub pamiątkę. Ale najważniejszą rzeczą w przypadku udanego przechowywania nie jest zbieranie zbyt wiele i od czasu do czasu pozbycie się wszystkich zbędnych. A w przeddzień wiosny konieczne będzie „uporządkowanie wszystkiego na półkach!”

Obejrzyj film: Jak wybrać meble kuchenne? Przedstawia Leroy Merlin (Listopad 2019).

Loading...