Porady i pomysły

30 niezwykłych pomysłów na strome sufity

Nie wiesz, co zrobić z sufitem? Bielenie jest przygnębiające i denerwujące? Nasz magazyn pomysłów będzie źródłem emocji i chęci tworzenia dla Ciebie

Nasza dzisiejsza selekcja ma na celu przede wszystkim przyszłość Twojego wnętrza. Być może kolejną naprawą chcesz zwrócić szczególną uwagę na sufit. Dzisiejszy zbiór pomysłów pomoże określić kierunek i ewentualnie koncepcję jako całość.

Funkcjonalny podział na strefy za pomocą sufitów jest dość zwyczajną i znaną rzeczą, ale można go wdrożyć za pomocą dość spektakularnych technik. Na przykład takie jak to.

Użycie różnych w składzie i pozornie niekompatybilnych materiałów jest trudnym zadaniem, ale wykonalnym. W tym przypadku okazało się, że łączy się beton, drewno i tekstylia.

Z tego sufitu zapiera dech w piersiach, ale powstrzymalibyśmy się od stosowania tej opcji na klatce schodowej. Niebezpieczeństwo obrażeń szczególnie wrażliwych gości może wzrosnąć wielokrotnie.

Możesz połączyć przestrzeń z minimalnymi środkami, kontynuując wystrój ścian i podłogi na suficie. Wygląda spektakularnie, jest realizowany bez większych trudności, jest niedrogi.

Sufity podwieszane są różne. Szczerze mówiąc, widzimy taki niezwykły wariant po raz pierwszy.

Lina na suficie? Dlaczego nie.

Wysokie sufity dają dużo miejsca na dekorację. Kilka prętów na elementach złącznych i cięciach materii na ścianach wygląda łatwo, delikatnie i relaksująco. Dodaj girlandy - a świąteczny nastrój jest gwarantowany.

Minimalistyczne wnętrze może zacząć grać całkowicie nowymi farbami tylko dzięki dobrze zaprojektowanemu sufitowi.

Oryginalne, ekscentryczne i bardzo ryzykowne ... Głównym problemem tej opcji jest spójność reszty wystroju z tak silnym odbiorem.

Głównym tematem tej sypialni jest geometria, w rozwiązaniu sufitu pomysł ten jest grany ze szczególnie pomysłowym.

Opcja z kategorii „tani i zły”, ale jednocześnie przemyślana i organicznie.

Wielowarstwowy sufit podwieszony o takiej skali jest możliwy tylko w pomieszczeniach o bardzo wysokich sufitach, ale nie mogliśmy przejść przez ten projekt. Piękno!

Tutaj na suficie działa dobrze dobrane oświetlenie.

Dynamiczna analogia z klasyczną choinką doskonale podkreśla proste formy i naturalną paletę wnętrza.

Drewniany kokon z elastycznych listew doskonale maskuje komunikację i drobne usterki budowniczych.

Marzysz o belkach? Wymień je na cienkie drewniane deski. Są one szczególnie organicznie połączone z płytkami klinkierowymi na ścianie.

W tym przypadku materiał sufitu jest zintegrowany z dekoracją ścian i płynnie przechodzi w meble. Oryginał, nic nie mów.

Podświetlane panele gipsowo-kartonowe, które tworzą futurystyczny efekt, najlepsze rozwiązanie dla kina domowego.

Mały pasek w ramce z klasycznego gzymsu wygląda jednocześnie wesoło i rufowo.

Wybierz zakrzywioną płaszczyznę z najlepszymi powierzchniami odbijającymi. Małe płytki, podobne do rybiego łba, wyglądają szczególnie imponująco.

Złożona struktura architektoniczna tego typu będzie wymagała dobrze rozwiniętego wsparcia dla reszty wnętrza. W przeciwnym razie sufit przyciągnie całą uwagę.

Podświetlane stalowe panele podwieszane idealnie pasują zarówno do przestrzeni minimalistycznych, jak i loftowych.

Zawieszona metalowa rama, zamocowana 20-40 centymetrów poniżej sufitu, pozwoli Ci stworzyć spektakularną instalację z długim pasmem liny, drabin i wytrzymałych rąk.

Tego rodzaju podwieszane panele sufitowe mogą stanowić dobrą podstawę dla opraw oświetleniowych, a jeśli są obniżone jeszcze niżej, mogą konkurować z systemami magazynowymi.

Zgadzam się, przy prostym płaskim suficie przestrzeń ta wyglądałaby co najmniej mniej imponująco.

Loading...