Wiadomości i wydarzenia

W salonie IDCollection odbyła się impreza holenderska

25 kwietnia odbyła się impreza holenderska w salonie meblowym IDCollection, gdzie wystawiono nowe elementy modnych holenderskich marek i wylosowano cenne nagrody.

Impreza odbyła się wśród czołowych architektów, projektantów i dziennikarzy w Moskwie. Oprócz prezentacji nowych produktów z holenderskich fabryk. Eichholtz, Zuiver i Riviera Maison, wziął udział w cyfrowej sesji zdjęciowej i usłyszał opowieść o markach mody, holenderskiej architekturze i holenderskim designie od eksperta rynkowego i redaktora naczelnego jezyki24.info Oksana Kashenko. Każdy gość otrzymał swoje zdjęcia w Messenger natychmiast po strzelaniu. Stworzony muzyczny nastrój DJ Denis Koshelev.

Tatyana Mironova, Alexey Vyazminov

Oksana Kashenko, Julia Kornilova, Natalia Khodakovskaya, Elena Lafta

Salon Wnętrz IDCollectionznajduje się na Bolshoy Savvinsky Lane, 12, przez wiele lat był oficjalnym przedstawicielem wiodących europejskich marek, takich jak Eichholtz, Zuiver, Selva, Riviera Maison i wiele innych. Salon IDCollection zapewnia projektantom i architektom wyjątkowe warunki współpracy - kompleksowe usługi w zakresie wyposażenia wnętrz przedmiotami z Włoch, Holandii i USA. IDCollection uczestniczy we wszystkich wiodących wystawach europejskich, regularnie aktualizuje kolekcje i organizuje sprzedaż z fantastycznymi - do 90% - rabatami.

Nadieżda Zotowa i Elena Głuszczenko

Knara Boyakhchyan i Adeline Hadji-Savvopulo

Irina Bazylchik, Irina Mitrofanova, Irina Brazhnik

Holenderska fabryka Eichholtz stworzony 20 lat temu Theo Eicholzktóre początkowo gromadziły kolekcje obiektów stworzonych przez innych projektantów i producentów, a po pewnym czasie zaczęły tworzyć własny projekt, który stał się kultowy i rozpoznawalny na całym świecie. Dzisiaj Eichholtz - to styl, jakość i wiarygodność rynku.

Elena Baryshnikova

Evgeniya Ignatova

Dmitry Tilevich, Adeline Hadji-Savvopulo, Diana Balashova, Oksana Kashenko

Produkcja fabryczna Zuiver (w tłumaczeniu - „czysty”) w pełni uzasadnia swoją nazwę: główne cechy marki to funkcjonalność, kreatywność i czystość stylu. Produkty firmy - tekstylia, meble, lampy i akcesoria do domu - są opracowywane przez znanych duńskich projektantów, a zbiory fabryki są stale aktualizowane.

Varvara Miloslavskaya, Dmitry Tilevich, Natalia Sazonova

Holenderska fabryka Riviera Maison oferuje ponad 3000 artykułów, od naczyń po meble tapicerowane i lampy. Styl nadmorskiej rezydencji wiejskiej z miękkimi naturalnymi tkaninami, rozpoznawalnymi kształtami i neutralnymi naturalnymi odcieniami nigdy nie wyjdzie z mody, a biorąc pod uwagę aktualne trendy, może być u szczytu popularności.

Alexey Vyazminov, Masha Romanova, Dmitry Tilevich

Alexandra Karpova i Tatyana Chelyapina

Loading...