Porady i pomysły

Co dać osobie, która ma wszystko

Jeśli kiedykolwiek pojawiło się takie pytanie, wiesz na pewno jego cenę - milion dolarów, nie mniej. Przestań to tolerować! Nadszedł czas, aby zakończyć psychiczną agonię i przejść do konstruktywnych rozwiązań. Dzisiejszy materiał jest gotowy do dostarczenia listy odpowiedzi na najbardziej palące pytanie w przeddzień absolutnie jakichkolwiek świąt.

Nie ma na świecie osoby, która nigdy nie zadałaby pytania: „Co dać osobie, która ma wszystko”. My w redakcji zastanawialiśmy się nad tym i postanowiliśmy zapytać profesjonalistów o sprawy piękna i trafności oraz zabrać ze sobą projektanta wnętrz Alexandra Poberezhnova, udał się do niesamowicie pięknego salonu wewnętrznego ”Chateau de Wessel".

Co dać na urodziny

Wybierając prezent na urodziny, przyjmujemy różne podejścia, ale najczęściej staramy się podać to, co chcielibyśmy mieć. Coś, co będzie służyć dłużej niż rok i przypomni nam o urodzonym człowieku tylko po pozytywnej stronie. Dlatego zalecamy wybranie bardzo dobrego obrusu jako prezentu urodzinowego. Bardzo dobrze rozumiemy ten, który wygląda fantastycznie, łatwo go usunąć, a dzięki specjalnym barwnikom i impregnacji odpycha płyny - marki Beauville i Garnier-thiebaut produkować właśnie takie.

Rodziny z dziećmi będą szczególnie zadowolone z takiego prezentu - rzucenie uczty przez góry, umieszczenie rodzinnej porcelany i ułożenie oszałamiającego obrusu nie będzie teraz niczym wielkim.

Co dać na ślub

Dla projektanta prezentów ślubnych Alexander Poberezhnov poleca zestaw porcelany kostnej Grosgrain marki Wedgwood. Panna młoda będzie szczególnie pod wrażeniem imienia osoby, która stworzyła projekt - rysując cienką złotą krawędź na talerzach i filiżankach tego zestawu, Vera wong inspirowane własnymi kolekcjami ślubnymi.

Zestaw porcelany kostnej można składać z komponentów według własnego gustu - zestaw do herbaty dla 6 osób, zestaw obiadowy na 12 lub zdecydować się na kompletny zestaw, wtedy warto będzie wybrać gablotę na niego.

Co dać człowiekowi

Nie będziemy zagłębiać się w cechy mitycznego „prawdziwego mężczyzny” i po prostu uznać fakt, że ludzie zaszli - mężczyźni szanują siłę i miłość, aby posiadać swoją materialną manifestację. Dlatego naszym zdaniem najlepszym prezentem dla mężczyzny jest miecz ... czyli nóż. Dobry japoński nóż kuchenny z KAI Stal Damascus w 32 warstwach będzie idealnie pasować.

W „Chateau de Wessel„takie noże z wielką radością wkraczają do pracy szefa kuchni, a ich ostrzenie następuje dopiero po 15 miesiącach aktywnego codziennego cięcia i cięcia.

Co dać dziewczynie

Dziewczyny są różne. Uważamy za najbardziej powszechną i wybaczającą wersję kanoniczną - drżącą osobę o szeroko otwartych oczach na słońce i wiosnę.

Zaskocz projektantkę kwiatów Alexander Poberezhnov poleca przy pomocy uroczej porcelany kolor różowego ptasiego mleczka. Urocza obsługa w stylu „Alicja w Krainie Czarów” z Royal Albert Stanie się najbardziej ulubionym zestawem do picia herbaty i prawdopodobnie wkrótce pojawi się wszystkim przyjaciołom twojej urodzinowej dziewczyny. Ale wiemy, kto był pierwszym i dzięki komu.

Cóż, dziewczyny są bardzo różne. Dlatego nie zapominajmy o ludziach nie mniej wyrafinowanych, ale nieco bardziej przyziemnych. Dla nich spojrzeliśmy na zestaw kryształowych kieliszków Wedgwood. Jeden z czynników wyboru Alexandra Poberezhnova - luksusowa dekoracja okularów. Taki zestaw można bezpiecznie wykorzystać jako jasny akcent dekoracji we wnętrzu.

Inną demokratyczną i jednocześnie luksusową wersją prezentu dla dziewczyny jest zestaw sułtana Robert Haviland & C. Parlon. Francuski stylista i projektant Stephanie Bellamy wypełniła tę usługę subtelnymi i dyskretnymi skojarzeniami, z pewnością doceni.

Co mam dać mamie

Mama - jest święta i dlatego jest darem Alexander Poberezhnov odebrane najbardziej. Najlepsza porcelana z rybami francuskiej marki Fradkof spowoduje burzę emocji. On jest niesamowity, poręczamy. I oczywiście taki elegancki zestaw przedmiotów z morskim życiem będzie doskonałym uzupełnieniem wnętrza. Mama będzie zachwycona.

Co dać przyjacielowi

Przypuśćmy, że ty i twój przyjaciel mieliście już czas, aby przejść przez ogień, wodę, rury, wszystkie parki i aleje, przepłynąć przez kilka mórz i ogólnie, jest ona sprawdzoną, samowystarczalną osobą, a szczególnie nie potrzebuje niczego. I tak, to jest problem, ponieważ za każdym razem, gdy musisz się pocić, piszczeć mózgiem i chodzić stopami, aby odkryć to, co jest dla niej idealne i dokładne.

Dzięki temu już znaleźliśmy wszystko. Cała ta sama marka Fradkof wydał zupełnie fantastyczny zestaw do herbaty „Motyle”. W parze wzięliśmy cienkie okulary z kryształu Cristallerie de Montbronn.

Jeśli twoja dziewczyna nie macha jak motyl, ale użądla jak pszczoła, druga wersja prezentu na pewno jej pasuje. Ścisłe i celowe osoby o silnym uścisku i ledwo zauważalnym metalu w głosie Alexander Poberezhnov poleca usługę Renaissance Gold od Wedgwood z niebiańskim niebieskim i delikatnym złotym ornamentem.

Co dać jej mężowi

Jeśli mąż kocha mięso i wie, jak docenić niuanse smaku i fakturę odpowiednio przygotowanej zdobyczy, zalecamy pobudzenie go do ujawnienia talentów kulinarnych. Specjalne umiejętności w tym zakresie nie będą potrzebne. Daj swojemu mężowi KitchenAid. To taka amerykańska firma, słynąca z zaawansowanych rozwiązań w dziedzinie gotowania.

Alexander Poberezhnov Natychmiast wybrałem trzy modele wbudowanej technologii, które każdy człowiek doceni.

Po pierwsze, jest to urządzenie próżniowe KVXXX 29600, którego użycie pozwala nie tylko znacznie wydłużyć trwałość absolutnie wszystkich produktów spożywczych, ale także otwiera nowe horyzonty kreatywności kulinarnej. Każdy zjadacz mięsa z pewnością doceni wynik gotowania mięsa w opakowaniu próżniowym. W tym przypadku mięso jest gotowane we własnym soku, ciecz nie odparowuje, nie wprowadza się żadnych innych zapachów i smaków. I tak, to samo dotyczy ryb, warzyw i wszystkiego, co jadalne, które chcesz poddać odkurzaniu w wysokiej technologii.

Nawiasem mówiąc, gotowanie produktów po obróbce próżniowej jest najlepsze w piekarniku dzięki funkcji parowania KOSCX 45600 tej samej marki. KitchenAid. Ile jest zdrowym rozwiązaniem dla całej rodziny, nie powiemy, najważniejsze jest to, że dziś dla parowców istnieje niespotykana liczba bardzo smacznych przepisów dla osób o bardzo różnych preferencjach. Na przykład, czy wiesz, że możesz zrobić sernik w podwójnym kotle?

Kolejna potężna jednostka linii KitchenAid - To jest kamera z zamrażaniem szokowym. Jego cechą szczególną jest to, że podczas szybkiego zamrażania w skrajnie niskich temperaturach struktura komórkowa produktu nie zapada się, co oznacza, że ​​zapach i smak, wszystkie użyteczne właściwości produktu, jak również jego trwałość, są znacznie przedłużone.

Co dać tacie

Jak mogę podobać się mojemu tacie, który może zrobić wszystko, może zrobić wszystko i dawał siebie dla wszystkich dawno temu? Alexander Poberezhnov sugeruje, by nie ścigać mitycznego „czegoś edakim” i przedstawić główce rodziny piękny zestaw whisky Waterford. Szklanki z grubymi karafkami z całą pewnością zapewnią chytry uśmiech aprobaty. Po prostu nie zapomnij o przyzwoitym drinku w okazyjnej cenie. A potem jakoś niegodny.

Fotografowanie: Ribsime Manukyan

Loading...