Porady i pomysły

Świeże pomysły łazienkowe: ponad 40 nowych instalacji hydraulicznych 2017/2018

Dzisiaj pokażemy wam miksery w postaci kamieni, toaletę ze światłami, mikser z wyłącznikiem przy zlewie, wannę z supercienkiego materiału, ciepłą podłogę bez okablowania i wiele innych rzeczy, które was zaskoczą

Innowacje hydrauliczne pojawiają się regularnie na rynku i są stale rozwijane. Ale możesz je zobaczyć tylko raz na dwa lata - na wystawie ISH we Frankfurcie. Ta międzynarodowa wystawa jest uważana za główne wydarzenie na rynku hydraulicznym. Dla niej firma zaplanowała stworzenie nowych modeli i prezentację prototypów. Nie wszystko, co można tu zobaczyć, zostanie od razu wprowadzone do produkcji, niektóre modele trafią do sprzedaży dopiero w 2018 roku. Bardziej interesujące. Patrząc w przyszłość?

Tradycyjnie największe stoisko na wystawie zajmuje firma. Grohe. Nie jest to nawet stoisko, ale dokładnie połowa dużego pawilonu, z własnym wejściem i własną szafą. W tym roku firma Grohe zorganizowali prezentację nowych produktów na dzień przed oficjalnym otwarciem wystawy, zapraszając około 400 dziennikarzy z całego świata i organizując uroczystą uroczystość z tej okazji.

Trzy lata temu firma Grohe wstąpił do japońskiej korporacji hydraulicznej Grupa LIXILktóry obejmuje również firmy Amerykański standard i INAX (pierwsza firma na świecie, która rozpoczęła produkcję inteligentnych toalet). Do tej firmy wystawienniczej Grohe przygotował setki innowacyjnych produktów, ale główny dyrektor Michael Rauterkus Sens Grohe i Grohe Sense Guard - systemy, które pozwalają kontrolować przepływ wody, wycieki i zalanie w całym systemie wodociągowym domu lub mieszkania i zarządzać nim z telefonu. Fantastyczny? Już nie.

Sens Grohe - Inteligentny czujnik wody, który może monitorować temperaturę i poziom wilgotności w domu: wystarczy umieścić go na podłodze. Grohe Sense Guard - jest to ogranicznik urządzenia, który określa poziom ryzyka w przypadku mikroprzecieku i pęknięcia rur. Zainstalowane w centralnej rurze doprowadzającej wodę i, jeśli to konieczne, automatycznie wyłączyć dopływ wody.

Inne innowacyjne produkty Grohe zrobiło wrażenie na profesjonalistach z regionu. Opowiemy Ci o najbardziej ekscytujących nowych produktach stworzonych przy wsparciu inżynierów. Grupa LIXIL: prysznic z intuicyjnym systemem sterowania przyciskiem Inteligentna kontrola i bidet toaletowy Arena Sensia.

Inne produkty firmy są nie mniej niesamowite: AquaSymphony - instalacja prysznicowa, która jest w stanie stworzyć atmosferę indywidualnego spa w łazience. Innowacyjny system terapii kolorami, sauna parowa, kilka rodzajów masażu wodnego i muzyka relaksacyjna Rain, stworzona specjalnie dla DJ Moguai Grohe aquasymphony (ten utwór został również zaprezentowany podczas uroczystej gali).

Nowe kolory mikserów wywołały również zachwyt. Esseńczycy, linia ceramiki własnej produkcji i już wprowadzona do produkcji, ale wciąż innowacyjne produkty GROHE BLUE Home - mikser z filtrem, który pozwala na natychmiastowe „oderwanie” wody pitnej, proste, niskie nasycanie dwutlenkiem węgla i gazowanie. I oczywiście zwiedzający wystawę podziwiali system Grohe czerwonyserwująca z miksera prawdziwą wrzącą wodę.

GROHE Aqua Symphony

GROHE Sense Guard

GROHE Smart Control

Głównym wydarzeniem firmy była prezentacja kolekcji SONAR z materiału SaphirKeramik, stworzonego przez architektkę Patricię Urkeola. Firma współpracowała już z Patricią, architekt zaprojektował niedawno madrycki salon firmowy, którego zdjęcia zostały opublikowane przez wiele publikacji. Patricia najpierw zaprojektowała kolekcję ceramiki sanitarnej i zrobiła to znakomicie, pokazując, jak cienkie i trwałe mogą być produkty SaphirKeramik. Ale główną zaletą modeli jest ich ergonomia: są małe, a wewnątrz obszerne, co sprawia, że ​​kolekcja Sonar Bardzo atrakcyjny do stosowania w małych łazienkach.

W kolejnych recenzjach planujemy pokazać inne nowości firmy.

Firma obchodzi w tym roku 100 lat. Jubileusz był poważny i naznaczony w znaczący sposób. Roca zaprezentowaliśmy kilka nowych kolekcji na raz, bardziej szczegółowo omówimy dwa z nich.

Nowość ze świata luksusu - nowa kolekcja Armani / Roca. Kolekcja obejmuje wannę, prysznic, baterie, umywalki, toaletę i bidet. Giorgio Armani wie wiele o kombinacjach kolorów, które są zarówno miłe dla oka, jak i grzecznie mówią wszystkim, że jesteś z kręgu wybranych. Tylko dwa wykończenia i ile emocji: bielony lakier dębowy i fornir dębowy doskonale szary - ten, który stał się znakiem rozpoznawczym Giorgio Armani. Główne kolory metalu pochodzą również z serii arystokratycznych przysmaków: matowego złota i ciemnego metalu. Kolekcja tworzona jest w retrostyle.

Kolejny nowy styl retro - kolekcja Carmenpoświęcony setnej rocznicy istnienia firmy Roca. Wygląda na to, że ma naprawdę 100 lat, ale w rzeczywistości jest to ultranowoczesny hydraulik: oto spłukiwana toaleta i wanna wykonana z rewolucyjnego opatentowanego materiału Fineceramic®.

4. Villeroy & Boch

Firma Villeroy & boch pokazał także około stu nowych produktów, które nie mają sobie równych, tylko krótka wycieczka po stoisku zajęła 30-40 minut. Rozważmy trzy kolekcje.

Kolekcja modeli Ośmiokąt i Prestiż Squaro nie planuj nigdy produkować. Ale jeśli klient VIP nalega ... Genialna kolekcja została zaprojektowana przez gwiazdę mody z Chin, Steve'a Leunga Steve'a Leunga. Do dekoracji prezentowanych przedmiotów użyto 7200 kryształów. Swarovski. Kąpiel wygląda najbardziej spektakularnie w świetle niebieskich reflektorów, ale wydaje nam się, że jeśli ktoś naprawdę chce kupić przynajmniej tę wizytówkę od firmy, tak nie będzie.

Kolekcja Antheus - jedna z najbardziej niezwykłych i pięknych nowości pokazanych na wystawie. Najprawdopodobniej modele tej kolekcji będą dostępne w sprzedaży dopiero w 2018 r., Ale możesz zacząć marzyć o zakupie teraz. W segmencie premium produkuje się nie tyle kanalizacji, ile w stylu art deco i tradycjach szkoły Bauhaus. Czyste linie i zrównoważone formy, niesamowite materiały i niesamowite technologie - to wszystko dotyczy kolekcji. Antheus. Zastosowanie innowacyjnego materiału TitanCeram i Quaryl® umożliwiło stworzenie wanny i umywalki o niewiarygodnie cienkich ścianach. Kąpiel ma niewielkie rozmiary, ale ze względu na cienkie ściany objętość jest przyzwoita. Dlatego kąpiel może być wprowadzona do małej przestrzeni, bez utraty funkcjonalności.

Konstrukcja wanny pozwala umieścić ją bezpośrednio na podłodze (z bocznym mocowaniem komunikacyjnym) lub na specjalnie zaprojektowanej stylowej ramie ze stali nierdzewnej. Nie tanie, naprawdę luksusowe. Metalowa podstawa może być używana do wanien i zlewów. Meble z tej kolekcji używają marmuru, drewna i stali nierdzewnej.

ViPrint - kolekcja niezwykle cienkich, antypoślizgowych, podtynkowych brodzików designerskich. 20 różnych opcji wystroju, 19 gotowych rozmiarów i możliwość przycięcia do indywidualnego rozmiaru. Nie ma analogów. Materiał jest trwały, lekki, przyjemnie szorstki w dotyku.

Antheus, Villeroy & Boch

Antheus, Villeroy & Boch

ViPrint, Villeroy & Boch

Firma Duravit w roku swojej dwusetnej rocznicy zaskakuje śmiałymi i aktualnymi innowacjami. Przy okazji, wiele gwiazd przyszło pogratulować marce z okazji jej rocznicy: bracia Zieger, Philippe Starck i inni znani projektanci, z którymi współpracowali Duravit współpracuje. Duravit - firma, która zmieniła widok łazienki 25 lat temu i pokazała, że ​​jest tu także miejsce na projekt i nadal to potwierdza. Dobrym przykładem jest nowa linia. Luvktórego autorem jest duński projektant Cecile Manz. Cecile zrewidował starożytny wizerunek umywalki, gdy był jeszcze umywalką stojącą na stole, w wyniku czego powstała nie tylko kolekcja wyrobów sanitarnych, która była piękna w swojej prostocie, ale także meble łazienkowe w duchu skandynawskiego minimalizmu, ale z eleganckimi cienkimi liniami.

Dokładnie odwrotnie wygląda jak nowy władca Vero powietrzektóry stał się kontynuacją udanej serii Vero. Ma wyraźne kontury i prostokątne kształty, a nowa seria otrzymała dodatki w postaci nowoczesnych muszli klozetowych. Bez obręczynowy program wanien i różnych mebli z opcjonalnym systemem c-bonded.

Głównym przełomem w tym roku była nowa toaleta. BioTracerkto może sam przeprowadzić analizę moczu! Mocz po ogrodzeniu wstrzykuje się w szczelny pasek testowy, który jest przechowywany w wyjmowanym wkładzie pod muszlą klozetową. Po wprowadzeniu próbki moczu pasek testowy jest skanowany kilka razy za pomocą czujnika optycznego, a uzyskane dane są przesyłane bezpośrednio do smartfona lub tabletu i są tam już szczegółowe. Wszystkie dane są chronione hasłem, więc nie możesz się obawiać, że wpadną w niepowołane ręce.

Vero Air, Duravit

BioTracer, Duravit

Firma Dornbracht przedstawiła swoją wizję modnego obecnie motywu spa. System Lifespa - Jest to zintegrowane podejście do planowania łazienki, które ma wiele produktów, które są wygodne i promują zdrowy tryb życia. W bazie Lifespa Istnieją trzy ważne zasady - profilaktyka zdrowotna, rozwiązania modułowe i architektura. Wszystkie produkty można łączyć ze sobą i budować cały system zgodnie z potrzebami użytkownika. Na przykład na wystawie zaprezentowano całą instalację produktów. Lifespa, który obejmował szkolenia dla uprawiania sportu z natryskami i miejscem do picia, następnie centrum fitness, a po odpoczynku z relaksującym prysznicem i kąpielami stóp.

Osobnym tematem do dyskusji były różne typy dysz do prysznica. Vertical ShowerATT. Dzięki dyszom masującym można uzyskać ukierunkowany masaż szyi (WaterCurve), kręgosłupa piersiowego (pionowa dysza wodna) lub lędźwiowego (dysza pozioma WaterFan). Wysokość dysz masujących można regulować w zależności od indywidualnej wysokości osoby.

LifeSpa, Dornbracht

LifeSpa, Dornbracht

LifeSpa, Dornbracht

Jedna z najciekawszych nowości z VitRA - to zlew samoczyszczący Autoclean. Inteligentna hydraulika staje się coraz bardziej, ale częściej dotyczy to muszli klozetowych i systemów prysznicowych, aw rzeczywistości ogromna liczba drobnoustrojów gromadzi się w zlewie i szybko się brudzi. W trybie ręcznym lub za pomocą sterowania dotykowego można uruchomić tryb czyszczenia, który wymaga litra wody, 5-10 mililitrów środka czyszczącego i kilka minut, aby zlew ponownie migotał.

Wśród prezentowanej serii mebli do łazienki od VitrA szczególnie pamiętamy Sento. Łatwy i schludny, dzięki krótkim nogawkom i skandynawskiemu stylowi, składa się z wielu modułów, które pomogą zaplanować łazienkę. Szafka na pralkę, kosz na bieliznę, wygodne szafki do przechowywania i szafki na lusterka są wykonane w tym samym stylu, możesz także wybrać jeden z wielu kolorów. Miły dodatek - każdy mebel może być wyposażony w oświetlenie. Krótko mówiąc, idealne rozwiązanie dla małych łazienek.

AutoClean Umywalka, VitrA

AutoClean Umywalka, VitrA

Firma Kaldewei sugeruje wymyślić coś o niepowtarzalnym wyglądzie i kolorze łazienki. W ten sposób pojawiła się ulepszona paleta wykwintnych matowych odcieni. Skoordynowana kolekcja kolorów, w każdym z nich można wykonać nie tylko powierzchnie wanny i prysznica, ale także zlewy. Są to naturalne brązowe, szare, miękkie kremowe odcienie i elegancki czarny kolor w połączeniu z doskonałymi emaliowanymi powierzchniami. Kaldewei.

Ale eksperymenty z kolorem nie kończą się na tym! W tym roku ujrzeliśmy światło na nowe koncepcje projektowe. SIATKA i TRICOLORE od Kaldeweiktóre mają oryginalny wygląd. Koncepcja SIATKAopracowany przez Wernera Aisslingera i Tinę Bignaprasit, wyróżnia się cienkimi jednowarstwowymi ścianami, dzięki którym obiekty wydają się unosić w przestrzeni. Jednocześnie wannę i umywalkę uzupełnią ażurowe półki na akcesoria higieniczne i kosmetyczne oraz doniczki dekoracyjne z roślinami wewnętrznymi.

Koncepcja TRICOLORE obala zwykłą instalację monochromatyczną i oferuje niezwykłą różnorodność kolorów. Zmienia również nogi tradycyjnej wolnostojącej wanny z nowoczesnym akcentem. Okazuje się, że kąpiel składa się z kilku warstw!

TRICOLORE, Kaldewei

TRICOLORE, Kaldewei

Firma Alape wprowadził nową serię muszli Scopioco oznacza po łacinie „stem”. Linia obejmuje pięć modeli, których konstrukcja opiera się na połączeniu dwóch geometrycznych kształtów: okręgu wnęki zlewu i stożka zewnętrznego kształtu. Ścisła geometria, czystość linii i tradycyjny ciemny pierścień na krawędzi każdego zlewu sprawiają, że wznosi się ponad blatem stołu.

Nie zapominaj o ekspertach Alape i akcesoria łazienkowe. Nowe rozwiązanie Pomoc w przygotowaniu - Jest to system półek o wyrafinowanym designie z wieloma modyfikacjami. Aluminiowa konstrukcja ma szeroki zakres rozmiarów, opcje projektowania i może być uzupełniona różnymi modułami.

Lustra Lustra projektowe Alape nie tylko zaprojektowane do dekoracji łazienki, ale ich przewiewny design doskonale pasuje do dużego obrazu Alape strzelające przedmioty. Miłym dodatkiem do podświetlenia jest to, że lustro zapamiętuje ustawienia ze względu na ich intensywność.

Firma Teuco wprowadził dwie z najważniejszych innowacji stworzonych dla idealnego relaksu w domowym spa. System prysznicowy Stile wyposażony w ogromną liczbę opcji i może być w pełni wyposażony zgodnie z własnymi preferencjami. Prawie sto unikalnych funkcji: różne kolory, rozmiary, punkt lokalizacji, a także tutaj zainstalowane są systemy audio. Ważny punkt: możesz wybrać między prysznicem a łaźnią turecką i zgodnie z własnym pragnieniem Stile będzie wyposażony w prysznic lub saunę.

Druga nowość od Teucoto podbija na pierwszy rzut oka luksusową wannę Nadmorski kurort. Ma imponujące wymiary - 180 x 180 centymetrów - i nie mniej imponującą listę możliwości, których główną atrakcją było światło. Luce - jest to „światło” po włosku, a wbudowane świetliste panele z różnymi odcieniami i ich kombinacjami pomogą ci się zrelaksować i doświadczyć niebiańskiej rozkoszy.

Seaside Luce, Teuco

Seaside Luce, Teuco

Od 2012 roku firma HOESCH rozwija produkty łazienkowe z wykorzystaniem innowacyjnego materiału kompozytowego Solique. Szczególnie popularne są brodziki. Muna - dla łatwości instalacji i konserwacji. W tym roku linię palet uzupełniono nowościami o nietypowym kształcie - tak pojawiły się prysznice w kształcie trapezu. JEDEN i JEDEN. Tak więc HOESCH Teraz istnieje 77 różnych kombinacji prysznicowych, które można wykonać w siedmiu odcieniach. Nieźle

Dzięki nowemu materiałowi Solique narodziła się nowa wolnostojąca wanna. NAMUR z bardzo smukłymi krawędziami. Jednocześnie woda utrzymuje swoją temperaturę przez zaskakująco długi czas! I oprócz kąpieli w kolekcji NAMUR wszedł również niesamowite muszle.

Firma Gessi Starałem się zbliżyć do natury i w jak największym stopniu odzwierciedlić to w moich nowych produktach. Tak powstały niesamowite miksery z piękną nazwą. EQUILIBRIO. Rozwój tej nowości dokonał projektant Maurizio Scutellà i filozof Marcel Lesko, którzy chcieli uchwycić cienką linię, równowagę między czystością naturalnych linii a wygodą projektowania. Mikser wydaje się składać z dwóch kamieni o nieregularnym kształcie i wydaje się, że uchwyt ma się poślizgnąć, ale tak się nie dzieje. I oczywiście mam ochotę dotknąć EQUILIBRIOczuć się gładko i chłodno, dzięki czemu wzrośnie przyjemne odczucie z wizyty w łazience.

Kolejne udane rozwiązanie projektowe - seria mikserów Gessi 316. Zimna technika hi-tech stanie się bardziej elegancka i bardziej wyrafinowana w każdym modelu z tej serii. Miksery wydawały się utkane z metalowych taśm lub splątane i związane najlepszymi niepozornymi nitkami. Doskonała technika dekoracyjna, która pomoże miłośnikom surowości i surowości dodać podkreślenia do wnętrza łazienki bez obawy przed przesadą. A wrażenia dotyku są bardzo niezwykłe i przyjemne.

Equilibrio, Gessi

Equilibrio, Gessi

Gessi 316, Gessi

Gessi 316, Gessi

Gessi 316, Gessi

Gessi 316, Gessi

Szafka lustrzana ROYAL LUMOS od firmy Keuco pomyślany jako główna atrakcja w łazience. Po pierwsze, jest to wyjątkowy sposób przechowywania - szafka jest częściowo osadzona w ścianie, a dzięki otwartej półce jest uczucie, że lustro unosi się w powietrzu. Cóż, a najważniejsze jest sterowanie oświetleniem, o którym wszyscy marzą, którzy muszą spędzać dużo czasu przed lustrem.

Możesz nie tylko przyciemnić jasność podświetlenia LED ROYAL LUMOS, ale także płynnie dostosowuj temperaturę barwową światła: od jasnego białego światła dziennego o wartości temperatury barwowej 6500 kelwinów do codziennej pielęgnacji do ciepłej bieli o temperaturze barwowej 2700 kelwinów do stosowania makijażu wieczorowego. Nawiasem mówiąc, oprócz głównego oświetlenia w ramie, jest także oświetlenie szuflad i zlewu.

Kolejny rozwój Keucoco jest interesujące, to produkty z serii IXMO i IXMO SOLO. Jest to bateria umywalkowa, która łączy wylewkę ścienną i baterię jednouchwytową w jednym elemencie - wymaga tylko jednego modułu do zamontowania na ścianie. A bateria prysznicowa, która łączy w sobie unikalną jednouchwytową baterię i połączenie prysznicowe, ma głębokość instalacji zaledwie sześć i kilka centymetrów, a także działa niemal bezgłośnie.

ROYAL LUMOS, KEUCO

ROYAL LUMOS, KEUCO

IXMO SOLO, KEUCO

Marka Hansgrohe fantazjuje na temat funkcjonalności i ergonomii zlewu kuchennego. Sztuką jest, że zarządzanie ciepłą wodą odbywa się za pomocą przycisku Wybierz. Причём кнопка в разных комбинациях может находиться как на изливе, так и прямо на передней окантовке мойки. Для управления не нужно ни электричество, ни дополнительное оборудование - только лёгкое движение пальцев, тыльной стороны ладони или даже локтя. Всё максимально просто для вашего удобства!

Что касается ценителей красоты и уникального дизайна, то специально для них Hansgrohe выпустила новую коллекцию с позолоченными деталями Metropol Classic. И можно не бояться их поцарапать: золотое покрытие наносится методом PVD (метод физического осаждения паров), благодаря чему становится особенно устойчивым к появлению царапин и коррозии.

Metropol Classic, Hansgrohe

Metropol Classic, Hansgrohe

Każdy odwiedzający wystawę musiał spojrzeć na stoisko marki. AxorNie sposób było nie zauważyć. Wydaje się, że ta firma zdecydowała się zaskoczyć publiczność najbardziej niezwykłymi rozwiązaniami i udało jej się. Niesamowite podniecenie spowodowało system prysznicowy AXOR LampShowerktóry łączył prysznic i lampę - nie oświetlenie! Wygląda tajemniczo, nietypowo, a nawet trochę przerażająco. Wygląda na to, że woda leje się prosto z klosza zwykłej lampy!

Ale także wierność tradycjom i powrót do źródeł Axor udało się wykazać przynajmniej mistrzowsko. Nowa kolekcja baterii i innych produktów do kąpieli i pod prysznic Axor uno - To rodzaj odniesienia do prostych rur wodnych. Nic zbędnego - tylko wysokiej jakości i niezawodny transfer wody, funkcjonalność i nowoczesny puryzm.

LampShower, AXOR

Firma Inda praca nad zwiększeniem ilości i jakości opcji, które pozwolą Ci stworzyć indywidualny projekt nie tylko dla całej łazienki, ale także dla poszczególnych produktów. Na przykład na szklanych ściankach działowych do prysznica można wybrać dowolny wzór - kwiaty, krajobraz lasu lub wzór geometryczny w stylu lat siedemdziesiątych.

Niesamowita jest także liczba i różnorodność luster i szaf lustrzanych. Każde lustro jest wynikiem współpracy ze studiami projektowymi, więc każdy przedmiot ma swój własny styl i charakter. Do gustu klienta każde lustro może zmienić rozmiar i funkcjonalność.

Główna nowość prezentowana przez firmę Geberit - to jest bidet Aquaclean Mera. Ma wbudowany system, który znacznie uprości większość procesów związanych z toaletą. Tutaj wbudowany system usuwania zapachów i prysznic z wodą, który zawsze jest utrzymywany w odpowiedniej temperaturze, oraz suszarka do włosów z ciepłym powietrzem, a nawet wygodny pilot zdalnego sterowania, który umożliwia intuicyjne sterowanie różnymi funkcjami. Model Komfort Oferuje dodatkowe funkcje, takie jak miękkie światło nawigacyjne, które jest aktywowane przez czujnik ruchu, co jest szczególnie wygodne w nocy, a czujnik ciężaru rozpoczyna funkcję ogrzewania fotela. Cóż, miły dodatek: prawie zerowe zużycie energii elektrycznej, gdy funkcje nie są używane.

Kolejny przydatny pomysł z Geberitco ułatwi ci życie, jest to system Geberit Silent Pro. Produkt jest wykonany z materiału dźwiękochłonnego, a nawet ma doskonałe właściwości ogniotrwałe i może być łatwo i bezpiecznie osadzony w podłodze lub ścianach. Dźwięk wody nie zakłóci już twojego snu!

AquaClean Mera, Geberit

AquaClean Mera, Geberit

AquaClean Mera, Geberit

Silent Pro, Geberit

Silent Pro, Geberit

Najbardziej znany rozwój firmy Bettebrodziki zwane Bette FloorW tym roku rozszerzono o cztery nowe opcje Bette Floor i pięć za Bette Floor Side (z odpływem z boku, nie w środku). Emaliowana stal wydaje się być jedną dużą płytką, idealnie zintegrowaną na tym samym poziomie z podłogą. Jednocześnie jest trwały, łatwy do czyszczenia, nie koroduje i może być wyposażony w specjalną powłokę antypoślizgową.

A także na wystawie Bette wprowadził nową kolekcję BetteLoft i BetteLoft Ornament. Wolnostojące wanny i umywalki w minimalistycznym stylu przyciągają uwagę swoją przejrzystą geometrią. jak na BetteLoft OrnamentZgodnie z ideą projektantów, teksturowany ornament stworzy niesamowitą grę światła i cieni i wypełni łazienkę tajemniczymi atrakcjami. Efekt będzie imponujący!

Bette Loft Ornament, Bette

Bette Loft Ornament, Bette

Bette Loft, Bette

Bette Floor, Bette

Bette Floor, Bette

Marka Antoniolupi W tym roku zaskakuje niezwykłym designem zlewozmywaków. Wybraliśmy trzy najbardziej, a żadna z nich nie jest taka jak druga. Sink zadzwonił LAVANDINO stworzony z blachy ze stali nierdzewnej, ma wyraźny kształt geometryczny, wiele ostrych linii i rogów, a nawet można go nazwać ascetycznym. Ale jednocześnie woda odbija się i błyska na wszystkich nachylonych powierzchniach, co daje powłoce prawie cenny połysk.

Shell SLOT - Doskonały przykład nowoczesnego, czystego i eleganckiego minimalizmu. Narożnik, przyjemny w dotyku i idealnie biały - otwarcie odpływu nie psuje idealnej bieli, ponieważ woda przepływa przez cienką szczelinę.

Zlew wolnostojący PIXEL z wymowną nazwą ma na celu podkreślenie, że mały piksel jest podstawą czegoś dużego, pięknego i funkcjonalnego. Skorupa, która składa się w jedną całość, jak w kawałkach mozaiki, pobudza wyobraźnię, a ty chcesz na nią patrzeć przez długi czas.

LAVANDINO, Antoniolupi

SLOT, Antoniolupi

PIXEL, Antoniolupi

Firma TECE nadal zadziwia nas swoim nietrywialnym podejściem do rozwiązywania problemów. Jednym z nowych systemów jest TECEfloor, system ogrzewania podłogowego w łazience, który jest nie tylko wygodny, ale także atrakcyjny design. Po pierwsze, nie musisz już cierpieć z powodu instalacji i okablowania - system można łatwo podłączyć do suszarki na ręczniki lub grzejnika. Po drugie panel regulacji TECEfloor Ma nowoczesny minimalistyczny wygląd, łatwość zarządzania i mobilność. Szklany, schludny i wygodny, może być umieszczony na dowolnej wysokości od podłogi w najbardziej widocznym miejscu lub, przeciwnie, w odległym kącie, gdzie nikt go nie zobaczy.

TECE piętro, TECE

TECE piętro, TECE

TECE piętro, TECE

TECE piętro, TECE

Obejrzyj film: NIETYPOWA PÓŁKA ŁAZIENKOWA (Styczeń 2020).

Loading...