Porady i pomysły

40 prezentów ślubnych od 8 marek, które zadowolą nowożeńców

Sezon ślubny trwa! Poślub się lub będziesz gościem, nasz wybór na pewno się przyda. Jednak dobry prezent można zaprezentować nie tylko na wesele

Przez długi czas postanowiono dać małżonkom, którzy są małżeństwem, aby dać coś, co małżonkowie będą używać razem, w domu, w domu. Tak, obecnie najbardziej popularnym i pożądanym prezentem na wesele jest koperta z imponującą zawartością.

Ale co, jeśli chcesz zaskoczyć nowożeńców lub sami marzą, aby mieć coś w domu, które przypomni im o twojej przyjaźni? W końcu możesz wcześniej uzgodnić konkretny prezent, ponieważ miło jest je dawać i otrzymywać. Zrobiliśmy listę klasycznych i niestandardowych prezentów ślubnych, a Ty musisz tylko wybrać.

Co dać osobie, która ma wszystko

Usługa prezentów, w której od razu się zakochujesz

Dowcipy na temat „usługi weselnej” nie mogą być brane pod uwagę nawet w literaturze radzieckiej - był to klasyczny prezent. Proponujemy odłożyć na bok dowcipy, ponieważ piękne naczynia powinny być w każdym domu, a para o dobrym guście doceni twoją uwagę. Dowiedz się, może nowożeńcy przez całe życie marzyli, żeby wieczorami pić wino z jasnych kieliszków do wina? Takie właśnie jest „Dom Porcelany”. Podobnie jak wiele innych wyrobów porcelanowych i kryształowych, w tym nie tylko naczynia, ale także wystrój wnętrz.

St. Louis, Dom Chin

Herend, Dom Chin

Moser, Dom Chin

Royal Crown Derby, Dom Chin

Lenox, China House

„Chateau de Vaissel”

Kolejne miejsce, jeśli szukasz luksusowego stołu lub zestawu do herbaty. Nowa rodzina zapamięta cię na kolacji! Radzimy wcześniej dokładnie dowiedzieć się wszystkiego o wnętrzu jadalni io całym domu, w którym będą mieszkać nowożeńcy. A co najlepsze - i ta rada dotyczy każdego prezentu ślubnego - aby z wyprzedzeniem skoordynować z nimi wybór. Wtedy wszyscy na pewno będą zadowoleni.

Rudolf Kampf, Chateau de Vassel

Narumi, Chateau de Vassel

Anna Lafarg Emily, Chateau de Vassel

Royal Crown Derby, Chateau de Vassel

Rudolf Kampf, Chateau de Vassel

Jeśli styl przyszłych małżonków nie jest rażącym luksusem, ale lekką i wesołą nowoczesnością, to po prostu Villeroy & boch Znajdziesz dla nich prezent. Jasne kolory, zwięzłe formy i wysokiej jakości potrawy, które będą używane na co dzień. Tylko to, co pasuje do bardzo młodej pary, nie jest przerażające, jeśli ich gusta zmienią się za rok lub dwa.

Williams Et Oliver

Nawiasem mówiąc, jest smaczne jedzenie i po prostu dobrze się bawić jest możliwe nie tylko w czterech ścianach, ale także w naturze! W domu przydają się różnego rodzaju ciekawe gadżety i udogodnienia dla dobrego nastroju. Jeśli, na przykład, przyszły mąż uwielbia gotować grilla, a jego towarzysz jest grillem do wchłonięcia, nowy grill będzie najlepszym prezentem. Jak wiele innych rzeczy Williams Et Oliver.

Big Green Egg, Williams Et Oliver

Williams Et Oliver

De'Longhi, Williams Et Oliver

Esteban, Williams Et Oliver

Williams Et Oliver

Kolejnym klasycznym i bardzo ładnym prezentem ślubnym jest pościel. Dlaczego nie, jeśli dobrze znasz gusta świeżo upieczonej rodziny? Zestaw miękkich ręczników z haftem lub luksusową narzutą - prezenty z tej samej serii, które mogą się uzupełniać lub stać się całkowicie niezależnymi prezentami. Szukasz czegoś delikatnego i wzruszającego, jak sukienka druhny? Następnie jesteś w sklepach greckiej marki Togy.

Ekskluzywna pościel nie jest jedyną rzeczą, którą może pochwalić się francuska marka. Każde łóżko i wnętrze jako całość będzie ozdobione uroczą, dyskretną dekoracyjną poduszką lub kocem. Albo kilka poduszek i koc. Wszystko to jest zdecydowanie przydatne podczas romantycznych wieczorów przy złej pogodzie. W każdym razie, na piękno ozdobne, zapraszamy Yves delorme.

Ogólnie rzecz biorąc, wszelkie elementy wystroju domu są wspaniałym prezentem ślubnym, jeśli wiesz, co dać. I na pewno nie przegapisz, jeśli pójdziesz do salonu na prezent. IDCollection. Rzeczy poza czasem i moda, które nadają się do każdego wnętrza i zostaną odziedziczone przez wnuki młodej pary. Na przykład z pomocą chińskiego wazonu na zawsze zapiszesz się w historii przyszłej szczęśliwej rodziny.

MacKenzie-Childs

Czy chcesz zrobić żywe wrażenie i nie boisz się zaszokować opinii publicznej? Wspaniałe meble i wystrój ze światowej sławy drukiem szachowym można znaleźć w MacKenzie-Childs. Upewnij się, że nowożeńcy mają gdzie umieścić swój prezent! Zwłaszcza jeśli jest to coś naprawdę ambitnego, jak krzesło w odcieniach różu i zieleni.

Gdzie znaleźć najlepsze porcelanowe i kryształowe potrawy

Wyjątkowa pościel, która budzi podziw

MacKenzie-Childs

MacKenzie-Childs

MacKenzie-Childs

MacKenzie-Childs

MacKenzie-Childs

Loading...