Wiadomości i wydarzenia

Budowanie budynku - jak wymieszać koktajl

Uczestnicy nowego śniadania architektonicznego Rehau omówili, co wpływa na jakość budynku podczas budowy. Żywy i zrozumiały rysunek stali ... koktajli bezalkoholowych

Firma Rehau Od ponad roku organizuje śniadania architektoniczne, na które zaprasza ekspertów z różnych branż i wzornictwa. Podczas tych comiesięcznych spotkań omawiane są aktualne problemy, proponowane rozwiązania, uczestnicy dzielą się swoimi doświadczeniami i obserwacjami. Na nowym śniadaniu architektonicznym przeanalizowano architekturę, a mianowicie proces wyboru wszystkiego, co niezbędne do budowy budynku.

Światło, połysk i lustra we wnętrzu: następne śniadanie architektoniczne miało miejsce w styczniu

Eksperci omawiali wygląd Moskwy

Do dyskusji wybrano niezwykłą koncepcję - przy użyciu koktajli. Ponieważ impreza odbyła się w moskiewskim barze Mandarin Combustible, uczestnicy wzięli różne składniki do sporządzenia drinków i jasno zademonstrowali swoje wypowiedzi.

W ten sposób część ludzi stała się obowiązkowym modelem komputerowym nowego budynku, a kawa i sok zamieniły się w program do zintegrowanego obliczania systemów ogrzewania, zaopatrzenia w wodę i odwadniania. Elementy drewniane w niektórych gotowanych napojach symbolizują dokładnie, jak firma Rehau może nadać polimerowym komponentom mebli walory wizualne i fakturę naturalnego drewna.

Eksperci zauważyli, że tylko prawidłowe mieszanie wszystkich składników będzie kluczem do doskonałego produktu końcowego. Dyrektor wykonawczy Andrey Beloedov stwierdził: „Architektura to zawsze równowaga składników”. Kreatywna prezentacja w formacie porannego koktajlu została doceniona przez gości, którzy pod koniec wydarzenia zauważyli, że nie wykluczają wykorzystania technologii i rozwiązań Rehau przy realizacji swoich przyszłych projektów.

Obejrzyj film: S01E15 Murowanie ścian fundamentowych. Budowa domu dzień po dniu 2017 (Styczeń 2020).

Loading...