Wiadomości i wydarzenia

Projekt graficzny we wnętrzu - wykład dyrektora artystycznego fabryki Momenti Casa

Projekt graficzny jest dziś jednym z unikalnych pomysłów na aranżację wnętrz. Jak wprowadzić tę technikę do swojej przestrzeni, zostanie omówiony na wykładzie 27 września

Włoska fabryka Momenti Przede wszystkim znana jest z tego, że w swoich kolekcjach zawsze znajduje się duży wybór obrazów, na których pracują znani graficy. Powstałe meble - lustra, szafki, stoły, plakaty, dmuchawki, ławki, wazony - są wyłącznie indywidualne, ponieważ są tworzone ręcznie. Obrazy można umieszczać na dowolnym produkcie, a klient może je nawet odebrać! Wiele osób polubi meble w stylu ecostyle lub malarstwa abstrakcyjnego, stylizowane wzory w stylu patchworku i imitację graffiti.

27 września dyrektor artystyczny fabryki zaprezentuje w Vintage Hall of Moscow Winery nową kolekcję mebli Black Attitude od Maurizio Di Mauro, o której tak wiele powiedziano na ostatniej wystawie wnętrz w Mediolanie Salone del mobile. Matteo Bagnai opowie o zawiłościach wykorzystania grafiki we wnętrzu. Architekci i projektanci są zaproszeni na wykład. Początek o 11:30.

Obejrzyj film: Projektowanie Graficzne - Podstawy: kształt, kolor, kompozycja #WORKSHOP (Listopad 2019).

Loading...