Wiadomości i wydarzenia

Projektanci konsultacji na wystawie Indecor i program biznesowy

Jutro czekamy na wszystkich na Crocus Expo!

W dniach 11-13 października w Moskwie odbędzie się wystawa Nieprzyzwoity Moskwa. Odbędzie się on w Crocus Expo IEC, do którego można dojechać metrem (stacja Myakinino) i samochodem (zjazd z obwodnicy Moskwy i duży parking). Wystawa zgromadzi profesjonalistów z branży, ekspertów z branży projektowej i największych europejskich producentów. Będą omawiać trendy i nowe produkty, a także będą gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Portal jezyki24.info zaprasza wszystkich chętnych do konsultacji projektantów, którzy pomogą poradzić sobie z problemami napotkanymi podczas naprawy lub projektowania. Potrzebujesz pomocy przy wyborze materiału lub nie wiesz, jak pogodzić przebudowę? Następnie poszukaj naszych specjalistów - projektantów na wystawie. Anna Larin, Oksana Tsymbalova, Anna Yakupov i architekt Oksana Kostyuchenko.

W środę odbędzie się seria seminariów - prelegenci opowiedzą o najnowszych i najbardziej odpowiednich technologiach dla wnętrz, cechach projektowania przestrzeni, jego ergonomii, ekostyle i zasadach doboru materiałów. W czwartek klasa mistrzowska z Missoni do domugdzie goście dowiedzą się dużo o japońskim designie. W piątek Archdialog zaprasza projektantów na praktyczne warsztaty poświęcone segmentowi HoReCa.

Organizator wystawy - grupa firm ITE. Portal jezyki24.info - partner informacyjny. Bezpłatny bilet można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej wystawy InDecor Moskwa.

Obejrzyj film: 148. Odbiór remontu okiem Mario Budowlańca, projektanta, stolarza i inwestora. (Listopad 2019).

Loading...