Apartamenty i domy

40 witryn architektonicznych, które mogą wygrać nagrodę (wszyscy głosują!)

Rozpoczęło się głosowanie w ramach Znaków Miast tego roku - każdy może wybrać projekt, który najbardziej mu się podoba. I publikujemy te projekty, które nam się podobały

Projekt „Znaki miast” został uruchomiony w 2016 r. I niemal natychmiast stał się znany w kręgach architektonicznych. Celem konkursu jest określenie najlepszych rosyjskich praktyk deweloperskich, w których realizowane są projekty budynków i przestrzeni publicznych, kurortów, a nawet miast. Ponadto oceniane są przykłady rekonstrukcji, a także budowy budynków mieszkalnych. Wszystkie powyższe elementy są zawarte w oficjalnych kategoriach, w których nominowani do nagrody są podzieleni.

Zebraliśmy 40 projektów, które mogą zostać zwycięzcami. Wszystkie z nich są bardzo interesujące i znaczące dla ich regionów, są w stanie zmienić otaczające terytorium na lepsze. Mówimy nie tyle o ekologii (parki - tylko jedna kategoria), ale o pięknie.

Wielofunkcyjne centrum sportowe i społeczne Novogorsk

Zielony teatr Woroneż

Loft Mill Project

Moskiewska Szkoła Zarządzania SKOLKOVO02

Specjalna strefa ekonomiczna Technopark „Innopolis” im. A.S. Popova - Innopolis, Tatarstan

Dwór w Orechnovo

Szkoła w Mamontovka Pushkino

Szkoła rezerwy olimpijskiej „Gymnast”, budynek sportowy na ulicy. Vaneeva na obszarze sowieckim

W tym roku ponad 200 zgłoszeń trafiło na długą listę (w porównaniu z 150 rokiem ubiegłym), z których jury ekspertów wybrało najbardziej obiecujące i znaczące projekty z 29 regionów Rosji - od Krasnodaru po region Psków, od Republiki Krymu po Chanty-Mansyjski Okręg Autonomiczny. A w październiku na międzynarodowym festiwalu „Architektura” oficjalnie otwarto głosowanie „Weź miasta”, które potrwa do końca miesiąca. Aby zobaczyć wszystkie prezentowane obiekty, musisz skorzystać z linku do oficjalnej strony primetygorodov.ru. Twój głos może się bardzo zmienić!

Park w Krasnodar

La Dacha Astrachań

Zaryvnova Mill

Budynek biurowy niepaństwowej niezależnej wiedzy Krasnodar

Premier Park Tver

Filharmonia Władykaukaz

Kompleks wytopowy „Iron Ozone 32”

Portal jezyki24.info jest partnerem informacyjnym nagrody, dlatego publikujemy najlepsze, naszym zdaniem, godne nagrody projekty. Chociaż wszystkie z nich już udowodniły swoją wartość i wyjątkowość, po dotarciu na miejsce nagrody. Każdy obiekt z każdej kategorii jest w rzeczywistości stroną katalogu najlepszych rosyjskich praktyk regionalnych, na które powinni kierować się wszyscy inni.

Znaki miast: od Moskwy po obrzeża

Drzewo we wnętrzu - 8 zdobywców nagród architektonicznych

Winiarnia w Gai Kodzor

Stacja w Kuzhenkino

Zakład w Czelabińsku

Kuratorem projektu jest Julia Zinkevich, dyrektor generalny agencji komunikacyjnej „Rules of Communication”. A tak przy okazji, zorganizowałem tę nagrodę. Wszystkie szczegóły można znaleźć na oficjalnej stronie projektu, gdzie odbywa się również głosowanie. W każdej z sześciu nominacji będzie dwóch zwycięzców: jeden zostanie wybrany przez profesjonalne jury, a drugi zostanie rozdany przez publiczność. Opublikujemy także wyniki nagrody na naszym portalu.

Boutique Hotel Rodnik

Mriya Resort & Spa Jałta

Centrum nad rzeką

Akademia piłkarska dla dzieci FC „Krasnodar”

LCD MilkHouse, Nowosybirsk

Centrum Kultury Innowacji, Pervouralsk, Region Sverdlovsk

Loading...