Porady i pomysły

Nowości dla miłośników wina

Świętujesz Beaujolais Nouveau? Jeśli tak, z pewnością spodobają Ci się te nowości projektowe.

Tradycyjne francuskie święto „Beaujolais Nouveau”, obchodzone w każdy trzeci czwartek listopada, postanowiliśmy uczcić najświeższym wyborem designerskich przedmiotów związanych w ten czy inny sposób z winem.

Porta Bottiglia - wyjmowany uchwyt na butelkę wina z mocowaniem rowerowym 24 butelki. Wyprodukowane we Włoszech z bawełny z recyklingu. Porta Bottiglia może transportować butelki od 330 do 750 mililitrów.

Stem Zero to zestaw cienkich, zaawansowanych technologicznie kieliszków do wina z Nude Design Team.

4 nowe fajne technologie, które rozerwą rynek

Nowa architektura florystyczna i krajobrazowa: masz szansę zasadzić drzewa w Moskwie

Obag 'Dralon od projektanta Florence aobadia - To stylowa kolba do wina z tkaniny teflonowej w formie modnego plecaka.

Bump to zbiór przedmiotów codziennego użytku Tom Dixon inspirowany sprzętem alchemicznym: retorty, kadry i kolby.

Butelka dwuwarstwowa z Romain gautherot - To nie tylko spektakularny przepływ, ale także możliwość utrzymania temperatury płynów wlewających się do niego dłużej. Na wino i w ogóle świetne rozwiązanie.

Diago to uchwyt na butelkę wina Carlo kontynuuje. Wykonany jest z japońskiego cyprysu Hinoki zgodnie z tradycyjną technologią Oka - to znaczy drewniane części są połączone za pomocą pierścienia i bez użycia kleju.

Vinoos z Odrodzenie Mireille - to słodka i bardzo dorosła przyjemność dla tych, którzy obchodzili już 18 rocznicę. Guma do żucia lub marmolada do żucia - powiedz nam, kiedy próbujesz. Szczególnie miło jest wiedzieć, że Vinoos ma trzy smaki - czerwony „Merlot”, biały „Chardonnay” i różowy „Rose”.

Trendy mody w projektowaniu kuchni: główne innowacje czołowych 8 producentów

Zara Home Christmas collection: najlepsze nowe przedmioty

Uchwyt na butelkę z Lucas en Lucas - To świeca z butelki wina. Butelka spełniała swoje przeznaczenie, następnie została umyta, pocięta, obrobiona krawędziami i zamieniona w świecznik na świecę cieplną. Fajnie.

Carafina z Projekt Hukka - unikalna karafka na wino z wysokiej jakości szkła i kamienia naturalnego sprzed ponad dwóch miliardów lat. Kamień pomaga utrzymać idealną temperaturę napoju dłużej, a zatem ma korzystny wpływ na smak.

Tłumaczenie materiałów z mom.maison-objet.com.

Loading...