Porady i pomysły

Wnętrze w stylu Batmana przeciwko wnętrzu w stylu Supermana

Z okazji premiery nowego filmu DC postanowiliśmy przenieść pole bitwy do przestrzeni naszych wnętrz i zobaczyć, kto wygra: czarny lub czerwony i niebieski

Naszym zdaniem wnętrza w stylu Batmana powinny mieć inną funkcjonalność, styl, brutalność i na pewno tajemnicę. To jest dom, jaskinia i skrytka. Tutaj osoba zamaskowana przez nietoperza planuje, przywiązuje się do bolesnych wspomnień i prawie nie śpi. W niektórych miejscach tutaj klasyczne przedmioty wyglądają, przez które Czarny Rycerz odziedziczył po rodzicach. Jasne przedmioty sztuki współczesnej rozpraszają ciemność i sprawiają, że skupiasz się na teraźniejszości. Jednak ogólny nastrój wnętrza jest wciąż przytłaczający, przemyślany.

Bez względu na sytuację w stylu Supermana - kolor nieba i ognia, dużo światła i nadziei na jutro, które, jak się wydaje, można dotknąć. Wnętrza „Man of Steel” są nieco nostalgiczne, ale jasne i przeważnie słoneczne. Tutaj chcesz żyć dzisiaj i nie myśleć o przyszłości, która może przynieść cokolwiek.

Kto wygrał? Naszym zdaniem przyjaźń. Jesteśmy równie bezinteresownie zakochani w mrocznej urbanistyce i słonecznych latach 60-tych. W pewnym okresie życia każdy z nas potrzebuje zarówno głuchej jaskini, w której toną najbardziej rozdzierające serce krzyki, jak i oślepiającego sklepu ze słodyczami z blaskiem plastiku i karmelu.

Obejrzyj film: basetour - gildia BOOM (Styczeń 2020).

Loading...