Porady i pomysły

Najbardziej designerski prezent na Instagramie: wygraj garderobę, elementy dekoracyjne i certyfikat zakupów

Ten „Instagram” nie wiedział! Najfajniejsi projektanci wnętrz i kilka firm wydaje niesamowitą prezent! Chcesz wygrać? Gra się ręcznie robioną garderobę, certyfikat na markowe tapety, elementy wystroju i wiele więcej!

Niesamowicie hojny prezent na Instagramie. Gwiazdy designu i kilka znanych firm połączyło siły, aby dać swoim najbardziej lojalnym czytelnikom fajne nagrody. Konkurs właśnie się rozpoczął i pod postami projektantów - już dziesiątki komentarzy i kilkaset polubień. Nadal masz szansę złapać szczęście i wygrać przedmiot, o którym marzyłeś!

Redakcja portalu www.jezyki24.info zebrała w tym artykule wszystkie posty z „givami”, w których można jeszcze wziąć udział. Co jest wygodne: możesz założyć konto bez opuszczania artykułu, po prostu klikając przycisk „subskrybuj”.

Projektant wnętrz, wykładowca i gwiazda telewizyjna Diana Balashova daje trzy designerskie płyty „Astrachań”, wykonane według projektu autora.

Projektant wnętrz Anna Muravina podaruje trzem z jego najbardziej aktywnych subskrybentów egzemplarz swojej książki „Recipes happy interior”. Oczywiście z autografem.

Projektant Valentina Andreeva, właściciel słynnej produkcji mebli Pani Ruby umieść niesamowitą ilość na loterii - szafa wykonana w technice intarsji z okleiny z cennego drewna.

Projektant wnętrz Tatiana Gorskowa zebrał certyfikaty wśród abonentów za 8 000 rubli do przyjaznego butiku Sdostępowa alejagdzie możesz kupić stylowe, piękne ubrania i akcesoria.

Projektant wnętrz Elina Tuktamisheva dostarczy najbardziej kreatywnym abonentom trzy kubki Gzhel według autorskiego projektu, każdy z tych kubków ma niesamowitą historię, która już zdążyła przejść do historii Moskwy.

Projektant wnętrz Irena Barene zaprezentuje swoją książkę „Autograf w stylu zamku”. Z autografem. Irena tworzy niezwykle piękne i przytulne wnętrza!

Projektant wnętrz Żeńka Żdanowa przygotował w prezencie plakaty świąteczne.

Tapeta z logo marki decaro.ru przygotował certyfikat o wartości 10 000 rubli na zakup tapety od marki Projekt Tiffany. To niezwykła tapeta. Projekt Tiffany tworzy kolekcje, na które nie tylko chcesz patrzeć, ale także je dotykać. Luksusowe okładziny ścienne, które przypominają tkaniny, skórę, zamsz, a czasem koral z rozgwiazdą.

Sklep meblowy idcollection.ru Nowy Rok jest gotowy, aby dać najbardziej aktywnemu subskrybentowi luksusową miskę holenderskiej marki Eichholtz.

Nasz magazyn również nie stanął z boku. Zdecydowałem się nagrodzić moich lojalnych abonentów, jednak do tej pory w losowaniu mogą brać udział tylko architekci, projektanci wnętrz i dekoratorzy. Roomble daje certyfikaty za 1000 rubli za pakiety premium i główną nagrodę - miesiąc bezpłatnej promocji na jezyki24.info

Aby wygrać jedną lub więcej nagród w dużym wydaniu designerskim, musisz subskrybować konta wymienione powyżej, a przez kolejne dni kreatywnie i aktywnie komentować posty. Losowanie nie jest daleko, podążaj za instagramami uczestników!

Loading...