Porady i pomysły

Goście na progu: 5 miejsc do przechowywania ekspresowego sprzątania

Elektryk lub wychowawca, który zdecydował się przyjechać wcześniej, wkrótce cię odwiedza, ale w domu ... jak to ująć dokładniej ... nie dokładnie? To nie ma znaczenia, nasze wskazówki podpowiedzą, jak oszczędzać twarz i sprzątać w ciągu kilku sekund - jednak potrzebne będą pewne przygotowania.

Sytuacja „goście na progu” charakteryzuje się dwoma problemami naraz: czym się leczyć i jak szybko sprzątać. Nie pomożemy Ci w kwestii wyboru przekąsek, ale nauczymy Cię, jak rozwiązać problem sprzątania awaryjnego w najbardziej logiczny i niewidoczny sposób dla gości. To prawda, że ​​jest jedna rzecz - trzeba przygotować się na taką sytuację lub przynajmniej zająć się nią wcześniej, lepiej na etapie wyboru mebli.

Gdzie przechowywać to, co musisz ukryć

19 pomysłów na przechowywanie drobnych rzeczy, które sprawią, że kuchnia będzie przytulna

Warto zacząć od tego, co jest logiczne. Jeśli nie masz czasu, aby dotrzeć do ostatniego punktu przed dzwonkiem do drzwi, będziesz miał czas, podczas gdy goście myją ręce. Tak Im więcej systemów magazynowych w korytarzu, różnych szafkach i półkach, tym większe prawdopodobieństwo, że będą losowo układać rzeczy, które nie odpowiadają miejscu i sytuacji. Dlatego należy zawsze mieć wolne miejsce w szufladach i szafkach.

Zawieszony organizator - twoje zbawienie. Jeśli musisz pilnie „wyrzucić” kilka ważnych, ale nieodpowiednich drobiazgów, możesz bezpiecznie wysłać je do jednej z kieszeni. Radzimy mieć zawsze puste pudełko lub kosz, w którym można regularnie ukrywać dowody własnego lenistwa.

Biegniemy tutaj zaraz po zajęciu się korytarzem. Jeśli miejsce pod zlewem jest puste, weź go z małym koszem z pokrywką. Jest mało prawdopodobne, że ktoś zajrzy do tego. W zwykłe dni można w niej umieścić ręczniki gotowe do prania, przechowywać zapas papieru toaletowego lub wszystkie butelki ze środkami czyszczącymi, szczotkami i szmatami jednocześnie. W dniu niespodziewanych wizyt w tym koszyku jednym ruchem zmyjesz wszystko, co zbędne z zlewu i półek.

Rzadko widzisz pustą półkę lub szufladę. Zwłaszcza jeśli twoje mieszkanie lub dom są dość zaludnione. Dlatego pokładamy nasze nadzieje w wiszących organizerach, górnych półkach wiszących szafek i pudełku lub koszu na lodówce.

Masz duże pudełko na lodówce? To świetna rzecz. Po pierwsze, dojrzewają w nim owoce i warzywa, które potrzebują ciemnego, suchego miejsca, po drugie, można tam przechowywać czyste fartuchy i tekstylia kuchenne, i oczywiście wszystko, co jest „zbędne”, pójdzie tam przed przybyciem gości.

Napisaliśmy tysiąc razy, co za wspaniała rzecz z tych stolików do kawy. I możesz na nich położyć książkę, ułożyć kota i podać herbatę z kozinaki.

Jeśli rozważnie wybrałeś opcję stolika kawowego z systemem przechowywania, prawdopodobnie wiesz, jak wygodnie jest usunąć wszystkie magazynki, a nawet kilka filiżanek jednym ruchem. Po prostu nie zapomnij po wyjeździe gości wyciągnąć ich.

Jeśli nie jesteś przyzwyczajony do sprowadzania gości do sypialni, możesz bezpiecznie pominąć ten element, ale jeśli sypialnia jest tylko jednym z funkcjonalnych obszarów wnętrza na otwartym planie, zdecydowanie zalecamy korzystanie z systemów przechowywania przy łóżku.

Po pierwsze, oszczędzają miejsce, a po drugie, wyglądają niezwykle stylowo, a po trzecie, mogą ukryć kilka przedmiotów osobistych, których nie chcesz pokazywać swoim gościom.

Obejrzyj film: Nowy człowiek po ostatnim progu Wszechistnienia - Tadeusz Owsianko. (Styczeń 2020).

Loading...