Wiadomości i wydarzenia

Salone del Mobile zorganizował konferencję prasową w Mediolanie

Imprezę odwiedził redaktor naczelny strony Oksana Kashenko i setki przedstawicieli mediów z całego świata, którym powiedziano o nowej koncepcji wystawy.

Rewizja jezyki24.info uczestniczył w mediolańskiej konferencji prasowej na 57. wystawie Salone del Mobile, która odbędzie się w dniach 17-22 kwietnia 2018 r. Ten rok będzie wyjątkowy: firma opracowała manifest - nie tyle oficjalny dokument, co deklarację niewypowiedzianych zasad, jak sprawić, by Mediolan był jeszcze bardziej udany i atrakcyjny dla gości, przedsiębiorców i właścicieli marek, którzy pod dachem salonu zjednoczyli miłość do pięknych mebli.

Główne idee manifestu:

  • umieścić pozytywne emocje w tworzonych projektach, które powinny stać się magazynem doświadczenia zawodowego;
  • wprowadzać innowacje i nowe technologie, aby starać się wyprzedzać trendy rynkowe;
  • zbadać sposoby ponownego przetwarzania surowców, tak aby przedmioty, które już opuściły ich codzienne użytkowanie, mogły zostać ponownie wprowadzone do produkcji z korzyścią dla ochrony środowiska;
  • skierować wszelkie wysiłki na rzecz rozwoju Mediolanu, poprawy jego wyglądu i atrakcyjności dla mieszkańców i turystów nie tylko podczas wystawy, ale także poza jej granicami;
  • zjednoczyć się z potencjalnymi inwestorami i partnerami, aby stworzyć silną scentralizowaną koalicję zdolną do rozwijania prestiżu wystawy i Mediolanu;
  • promować młode talenty;
  • wykorzystywać wszystkie możliwości mediów do pokonywania wszelkich przeszkód i barier;
  • zachować dziedzictwo kulturowe Mediolanu i pomnożyć je.

Burmistrz Mediolanu wziął udział w konferencji prasowej. Giuseppe Salaprezydent Salone del Komórka Claudio Lutysłynny prowokator projektant Fabio Novembre, Prezes Federlegno Arredo Event Emanuele Orsiniprezydent ICE Agency Michele Scannavinny. Wystawa tradycyjnie odbędzie się w centrum wystawienniczym Fiera Milano di Rho.

Na wystawie odbędzie się kilka imprez, z których każdy będzie uczestniczył w międzynarodowym salonie mebli kuchennych. Eurocucina. Odbędzie się on po raz 22 i obejmie zarówno prezentację eksponatów, jak i spotkania ze światowymi biznesmenami w dziedzinie produkcji mebli.

W ramach ekspozycji FTK („Kuchnia przyszłości”) Przedstawione zostaną innowacyjne urządzenia do inteligentnych kuchni oparte na najnowszych technologiach. 7. czas minie Międzynarodowe łazienki w saloniegdzie prezentują najnowsze wynalazki dla relaksu i komfortu. Ponadto odbędzie się kolejny konkurs. SaloneSatelita, zaprojektowany w celu identyfikacji trendów wśród młodych i obiecujących projektantów.

W pawilonie na głównym placu w Mediolanie, naprzeciwko katedry, będzie duża instalacja poświęcona interakcji człowieka i przyrody. Projekt został opracowany wspólnie z międzynarodowym biurem projektowym i innowacyjnym. Carlo Ratti Associati.

11 najlepszych projektantów i przedmiotów roku według Salone del Mobile

Zwycięzcy konkursu SaloneSatellite WorldWide Moscow 2017

Obejrzyj film: The Armstrong Lie (Listopad 2019).

Loading...