Wiadomości i wydarzenia

8. konferencja projektowa odbędzie się w Moskwie

Goście będą mogli zapoznać się z najnowszymi trendami, trendami i innowacjami zawodowymi, a także posłuchać wykładów i lekcji mistrzowskich zaproszonych gości.

Od 7 do 9 kwietnia odbędzie się ważne wydarzenie - 8. konferencja projektowa, która zgromadzi najlepszych specjalistów, inwestorów i biznesmenów z dziedziny projektowania, budownictwa, architektury i dekoracji wnętrz. Wydarzenie obejmuje trzy dni ekscytujących szkoleń, kursów mistrzowskich, przemówień i wykładów, a ponad pół tysiąca największych profesjonalistów będzie gośćmi. Omówione zostaną bieżące problemy, na przykład, jak stworzyć własną linię mebli, znaleźć inwestorów i wejść na rynek międzynarodowy.

Tym razem prelegentami konferencji będą projektanci. Stanislav Orekhov, Mila Kolpakova, Zhenya Zhdanova, Sergey Tregubov i wiele innych osobowości znakowych. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Sergey Ogurtsov - jeden z najsłynniejszych projektantów Rygi, który specjalnie odwiedzi stolicę, aby wziąć udział w tym ważnym wydarzeniu. Uczestnicy opowiedzą, jak osiągnęli sukces, podzielili się tajemnicami biznesowymi i udzielili porad, jak poruszać się w branży nowoczesnego projektowania. Organizatorzy - Studio Stanislava Orekhova i agencja PR ”ArchDialog„. Aby wziąć udział w wydarzeniu, musisz się zarejestrować przez link // designconference.ru/

jezyki24.info - partner informacyjny.

Salone del Mobile zorganizował konferencję prasową w Mediolanie

Główne zasady projektowania w opinii odnoszącego sukcesy amerykańskiego dekoratora

Obejrzyj film: Najcięższy Czołg Świata i III Rzeszy Panzerkampfwagen VIII Maus (Listopad 2019).

Loading...