Apartamenty i domy

Najpiękniejszy dom podmiejski na sprzedaż

Powierzchnia 385 m2Kuchnia14 m2

Kiedy ludzie mają hobby i hobby, jest w stanie odzwierciedlić nawet ich dom. Jak tu wyglądała łazienka, pokład, meble z pchlich targów i ogromny zegar zamiast lustra - powiemy wam w naszym artykule.

Kiedy ludzie mają hobby i hobby, oczywiście zawsze mają coś do zajętości. Daje to również ogromną przewagę w projektowaniu i dekoracji domu. Każdy pokój w takim domu odzwierciedla marzenia jego właściciela.

W tym domu jest teraz ojcem, matką, chłopcem od 14 lat i dziewczyną od 10 lat. I nadal uwielbiany przez wszystkich psów. Pracował na obudowie dużego studia rodzinnego SM-Home.

Julia Likhova, projektantka i dekoratorka

Dyrektor artystyczny firmy architektonicznej SM-Home

Życzenia klientów

Życie całej rodziny jako całości i każdego z jej członków indywidualnie nasycone jest jasnymi wydarzeniami, jest bardzo aktywne, ma wiele pragnień i aspiracji. Chłopiec lubi sport, snowboard. Oprócz lekcji w szkole dziewczyna angażuje się w umiejętności aktorskie, tańczy, studiuje historię teatru.

Ideał podmiejskiego życia - projektowanie krajobrazu małej działki na przedmieściach

Fantastyczny piękny nowoczesny dom z czarną kuchnią i betonowym wykończeniem.

We wnętrzu konieczne było połączenie zainteresowań wszystkich członków rodziny i zwrócenie uwagi na każdy z osobna. Dlatego dom stał się w pewnym sensie projekcją ich hobby. Oczywiście nie jest pozbawiony komfortu - pięknie odpoczywa po męczącym dniu.

Cechy planowania

Podczas planowania wnętrza należało wziąć pod uwagę wiele czynników. Tutaj również podstawa każdego z nich stała się oczywiście podstawą osobistą.

Na przykład, zapewniono oddzielne miejsce dla przyjaciół i dziewczyn szkolnych, które często przychodzą do dzieci. W pokoju chłopca część wysokości sufitu została „zjedzona” przez garderobę.

Udało się również zrobić coś takiego jak drugie piętro. Jednocześnie z powodzeniem imituje pokład w pokoju urządzonym w stylu marynistycznym.

Julia Likhova, projektantka i dekoratorka:

„W tym samym czasie na drugim piętrze znajdował się piękny plac zabaw, gdzie można rzucić wszystkie swoje zabawki”. „Nie zdjąłeś ponownie swoich zabawek?”, - chłopiec nie usłyszy tego zdania, matka jest szczęśliwa, nie widzisz zaburzenia w głównej strefie, a drugie piętro to prywatna przestrzeń, w której dziecko może zrobić wszystko.

W pokoju dziewczynki pod dodatkowym łóżkiem umieszczono wykusz. Z powodzeniem dostał trapezoidalną sofę z małym sekretem. Ma szuflady na zabawki i książki.

Kolorowe rozwiązanie

Kolory zostały wybrane ponownie, biorąc pod uwagę życzenia wszystkich członków rodziny. W rezultacie dziewczęta trzepoczą jasnymi motylami z kwiatu na kwiatek, a pokój chłopca przypomina pokład statku.

Sypialnia rodziców jest nieco bardziej tradycyjnie rozwiązana: w odcieniach czekolady i kawy wszystkie kolory są stłumione. Nawet ramy nad zagłówkiem były ręcznie dekorowane w podstawowej kolorystyce.

Ale tutaj było miejsce na niestandardowe rozwiązania. Manekin był więc ręcznie dekorowany przez nuty zakupione na pchlim targu w Europie. A stara ławka w oknie wykuszowym została przeciągnięta nową, bardziej odpowiednią tkaniną.

Wykonane na zamówienie

Wybrano coś w salonach w Moskwie, coś zamówiono bezpośrednio w fabrykach, a niektóre przedmioty (na przykład ławkę w sypialni rodziców) sprowadzono z pchlich targów. Coś, na przykład drzwi, zostało zamówione na indywidualnym projekcie od lokalnych producentów.

Oddzielna uwaga w domu zasługuje na ... łazienki.

Płytka w przedszkolu została wybrana jako tło. Główny nacisk w pokoju jest na ręcznie malowane. Ryby, płaszczki, koniki morskie wypełniły ściany ozdobnym, ozdobnym ornamentem.

Łazienka dla gości na pierwszym piętrze otrzymała komiczną nazwę „studium”. Stało się tak, ponieważ nie użyto płytek kafelkowych, ale panele boiserie, tapety na ścianach, stuletnie książki i lupa ze skórzanym uchwytem są elegancko umieszczone wewnątrz. Wszystko to leży na ażurowym stole, który pierwotnie był zupełnie innym kolorem.

Ale sufit tego pokoju jest ozdobiony nierówną farbą i oryginalnymi kratkami wentylacyjnymi używanymi w Hiszpanii, które są tak naprawdę „wizjerem” drzwi.

Sala w domu jest nie mniej wyjątkowa. Założono, że duch i emocjonalność tego miejsca mogą „poruszyć” osobę gdzieś na ulicach dawnych Włoch, ze starożytnymi cegłami, nierównym tynkiem i kostką brukową na chodnikach. I oczywiście na ulicach Włoch częściej widzisz zegar niż lustro. Tak więc zegarki metrowe pojawiły się w miejscu lustra.

Natychmiast - i stare, poobijane walizki i obrazy przymocowane do ściany, które autor zaoferuje przechodzącym turystom lub po prostu ciekawym ... A kuchnia, jadalnia i salon połączone w wspólną przestrzeń. W kuchni - wyspa z umywalką. Ale wyspa nie jest główną ozdobą kuchni, ale obrazem, który artyści opracowali i namalowali ręcznie.

Jednak teraz to wszystko nie jest tak ważne: dom jest sprzedawany i szuka zrozumienia i troski właścicieli.

Obejrzyj film: Nowoczesny dom sprzedaż Konstancin-Jeziorna House for sale Konstancin-Jeziorna (Styczeń 2020).

Loading...