Porady i pomysły

Wybór gwiazd: najlepsze nowe urządzenia gospodarstwa domowego

Jak wybrać lodówkę lub pralkę? Czy trudno jest wybrać preferowane modele sprzętu gospodarstwa domowego? Dowiedzieliśmy się, że wybierają rosyjskie gwiazdy.

We współczesnym tempie życia nie nadążać za najnowszą technologią i porównywać korzyści z najnowszych osiągnięć, tym trudniej. Oczywiście gwiazdy są bardziej świadome, ponieważ są często zapraszane na prezentacje nowych produktów. W dzisiejszym artykule przedstawiamy listę innowacyjnych i stylowych urządzeń.

LG Electronics wprowadziła na rynek rosyjski nową ultrapremium marki LG SIGNATURE, łącząc wszystkie najbardziej zaawansowane technologie LG, najwyższe osiągnięcia w zakresie projektowania, jakości i łatwości użytkowania.

Sztuka wizualna definiuje kulturę od czasów starożytnych, telewizja i kino mocno wkroczyły w nasze życie. Reżyser i producent Yegor Konchalovsky dokonał wyboru na korzyść zaawansowanej serii OLED TV W7, argumentując swoją preferencję, że jest to dzieło sztuki współczesnej.

To stwierdzenie nie jest zaskakujące, ponieważ telewizor ma unikalne funkcje:

 • projekt „obraz na ścianie” - telewizor sprawia wrażenie dynamicznego obrazu umieszczonego na ścianie, ma grubość wyświetlania zaledwie 2,57 mm (4 mm, w tym grubość szkła i grubość matrycy panelu);
 • doskonała jakość obrazu z wysokim kontrastem i ostrymi szczegółami - Dolby Vision;
 • najlepszym dźwiękiem dla tej klasy urządzeń jest Dolby Atmos;
 • Telewizory OLED wyposażone są w listwę dźwiękową z głośnikami skierowanymi do góry.

Lodówka LG SIGNATURE

Nowy poziom designu i ergonomii - lodówka LG SIGNATURE z funkcją InstaView ™ Door-in-Door®, wcześniej nagrodzona wieloma nagrodami. Przyciemniony panel na drzwiach staje się przezroczysty, jeśli dwukrotnie go zapukasz!

Właściciel może zajrzeć do lodówki bez otwierania drzwi, co znacznie oszczędza energię. Korpus wykonany jest z teksturowanej stali, wewnątrz - ze stali nierdzewnej i diod LED dla każdej półki. Oczywiście szef kuchni modnej restauracji „Matryoshka” i autor książek o kuchni rosyjskiej Vlad Piskunov docenili nowość.

„W przypadku żywności bardzo ważne jest zachowanie walorów smakowych, co ułatwia lodówka LG SIGNATURE, która łączy w sobie elegancki wygląd, przyjemność estetyczną i inteligentne technologie, które pozwalają szefowi kuchni łatwo i wygodnie tworzyć kulinarne arcydzieła najświeższych produktów” - powiedział Vlad Piskunov o nowym produkcie. .

Igor Bukharov, prezes Federacji Restauratorów i Hotelarzy, również nie pozostał obojętny na nowości. Obudowa ze stali nierdzewnej zawiera wszystkie zaawansowane rozwiązania, z których najbardziej stromą może być funkcja otwierania drzwi lodówki za pomocą specjalnego czujnika umieszczonego w podstawie lodówki. Wejdź na rzut napisu Drzwi otwarte na podłodze przed lodówką - a same drzwi się otworzą!

Nowoczesna pralka

Pralka LG SIGNATURE z kategorii LG TWINWash to elegancki, niezawodny i wygodny model premium z zaawansowanymi funkcjami:

 • dwie komory - główna na 12 kg i dolna na 2 kg, dzięki czemu można jednocześnie prać rzeczy wymagające oddzielnego prania;
 • dotykowy panel sterowania, wbudowany w drzwi ze szkła hartowanego pod kątem 17 stopni, wyraźnie widać, że stoi;
 • otwieranie drzwi przez łatwe naciśnięcie;
 • delikatna funkcja suszenia w niższej temperaturze;
 • technologia automatycznego dozowania płynnego detergentu, która zapewnia ściśle niezbędną ilość do prania pewnej ilości bielizny.

Prezenterka telewizyjna i dziennikarka Ekaterina Odintsova o pozyskiwaniu zaawansowanych technologii: „Dla mnie piękno, elegancja i wzornictwo mają ogromne znaczenie. Dlatego wybrałem pralkę LG SIGNATURE. Stała się ona ozdobą mojej łazienki. I, oczywiście, najważniejsze są dwa oddzielne bębny, to pozwala szybko natrzeć wiele różnych rzeczy. ”

Czyste powietrze - klucz do dobrego zdrowia. Zasłużony artysta z Rosji Alika Smekhova chętnie korzysta z systemu klimatycznego LG SIGNATURE, który dzięki prostym kontrolom nadaje domowi świeżość letniego deszczu, poddanego działaniu ultrafioletowego wilgotnego i zjonizowanego powietrza. To urządzenie ma wiele innych przydatnych innowacji:

 • filtrowanie szkodliwych substancji chemicznych i zanieczyszczeń przez wodę, a jednocześnie szybkie dostosowanie wymaganego poziomu wilgotności w pomieszczeniu;
 • przezroczysty panel pozwala obserwować proces oczyszczania powietrza i działanie odkurzacza;
 • Wskaźnik Smart Indicator, znajdujący się na wyświetlaczu sterowania, ocenia jakość powietrza za pomocą wskaźników ilościowych w kilku kategoriach i wyświetla informacje na wyświetlaczu;
 • System filtrów zapewnia oszczędności dzięki długotrwałemu użytkowaniu bez konieczności wymiany do 10 lat.

Redaktor naczelny jezyki24.info Oksana Kashenko po raz pierwszy spotkała się z nową linią technologii LG SIGNATURE. Jej wrażenia są w tym filmie.

LG SIGNATURE to nowa marka, odzwierciedlająca charakter metropolii; jest to technika dla mieszkańców, aktywnych i odnoszących sukcesy, dla estetów i intelektualistów; Są to produkty wyróżniające się wyrafinowaną elegancją i pierwszorzędną wydajnością. Każda z nich ma specjalną tożsamość korporacyjną, na której pracowali najlepsi specjaliści, dopracowując każdy szczegół.

Produkty marki LG SIGNATURE są już na rynku rosyjskim. Możesz się z nimi zapoznać w galerii LG SIGNATURE w centrum handlowym Crocus City Mall (1 piętro, druga linia, obok butiku U-Boat 17), a także w galerii Fashion Season w Okhotny Ryad, 2 .

Artykuł wykorzystuje prace fotografa Konstantina Gribova, który wpisał produkty marki LG SIGNATURE w architekturę Moskwy, prezentując w swoich pracach harmonię miasta i technologii.

Loading...