Pokoje i pokoje

Wnętrze w stylu prowansalskim: 15 kuchni na przytulne zimowe wieczory

Zamrażasz na białym, jak śnieg, kuchnia? Wybraliśmy 15 powodów, aby zmienić Skandynawię w Prowansję i zapomnieć o zimie na zawsze. Jeśli salon jest modny, sypialnia jest wygodna, a pokój dziecięcy stymuluje, kuchnia nie ma wyboru, po prostu musi być przytulna. A do tego nie ma nic lepszego niż francuska Prowansja

Czy czujesz zapach nowej fali kuchni w stylu Prowansji w powietrzu? Od samego początku zimnej pogody czujemy ten zapach starego drewna i serwetek wyhaftowanych afgańskim krzyżem.

Gdy tylko zima, ciągnąc za zdrętwiałą nogę, rozpoczyna procesję przez nasze rozległe przestrzenie, hostessy z Kaliningradu do Władywostoku wzdychają smutno na widok kuchni z zielonymi frontami i obrusami w falbanach.

Nie będziemy się skręcać i trzymać się gołego betonu, teraz nie mamy nic przeciwko temu, by być w takim aneksie kuchennym z ciężkimi lampami i rzeźbionymi bufetami. Och, te lniane pokrowce na stołkach i odcieniach lata! Jak moglibyśmy wymienić francuską Prowansję na bezduszne, lodowe poddasze z rurami pod sufitem?

Jak śmiesz zdejmować koronkowy tiul i zamykać okna okiennicami? Słońce, wróć! Prowansja naszych kuchni nazywa cię kolorem ochry, kojarzy się z naturalnym drewnem i klasycznymi formami, kute lampy rdzewieją bez ciebie!

Szybko sięgnij po zestaw babci, haftowane poduszki i patelnie ze szczotkowanej miedzi, wszystko nie jest stracone! Naprawa nie jest potrzebna, potrzebujesz komfortu, ciepłych naturalnych kolorów i malowanych kwiatów z owocami. I tak paszteciki pachniały. Czy to się udało? Czy to się stało? Wszystko czeka. Kuchnia prowansalska z nami, co oznacza, że ​​wiosna jest gdzieś w pobliżu.

Obejrzyj film: Jak urządzić salon w stylu prowansalskim - 10 pomysłów #aranżacja wnętrz #projekty (Październik 2019).

Loading...