Apartamenty i domy

Odwiedzając Roomble.com - Sergey Surovtsev, projektant wnętrz dla najbogatszych

Nazwa tego artysty wnętrza przejdzie do historii. Kupił pracę najbogatszych ludzi w Rosji. I dlaczego - dowiesz się z naszego wywiadu

Sergey Surovtsev - słynny rosyjski projektant wnętrz, z rozpoznawalnym pismem autora i niewątpliwie wielkim talentem. Jego prace są inspirujące i zaskakujące, są na dużą skalę i niezwykle szczegółowe. Dzisiaj jezyki24.info zada kilka szczególnie ważnych i interesujących pytań. Sergey Surovtsev o jego pracy, marzeniach i planach.

Sergey Surovtsev, projektant wnętrz

Sergey Surovtsev - projektant wnętrz, artysta, autor ekskluzywnych paneli i designerskich mebli. W 1998 r. Zorganizowany wspólnie z architektem Peter Bragovsky firma ”Warsztaty kreatywne„, która zajmuje się projektowaniem wnętrz, produkcją oryginalnych mebli i dekoracji wnętrz od szkicu do wdrożenia.

www.tm-design.ru

- Dzień dobry, Sergey! Dziękujemy za poświęcenie czasu na ten wywiad. Bardzo chcielibyśmy zadać kilka pytań dotyczących Twojej pracy, projektowania wnętrz w ogóle i kreatywności.

- Dziękuję! Z przyjemnością podzielę się swoim doświadczeniem i opowiem, jak wystrój wnętrz i sztuka są ze sobą powiązane i jak ważne jest życie w przestrzeni, która jest w harmonii z charakterem właściciela.

- Powiedz mi, Siergieju, że w twojej pracy wszystko zaczyna się od ogólnego obrazu lokalu, a nawet całego projektu, czy też zaczynasz od drobnych szczegółów, które później składają się na duży obraz? Co jest ważniejsze - aby zrealizować dokładnie wymyślony wygląd lub uczynić każdy najmniejszy detal jakością?

- Początkowo pojawia się ogólny obraz. Ale aby to zrealizować, pracujemy z tysiącami małych rzeczy, które muszą być doskonale obliczone i dopasowane do siebie. Dla nas sprawą najwyższej wagi jest stworzenie każdego elementu jakości, ponieważ wtedy, nawet jeśli wynik jest 5% różny od tego, co zaplanowano, będzie prawie idealny, ponieważ jest tworzony z doskonałych części.

- W twojej pracy więcej pracy teoretycznej lub praktycznej? Co wymaga więcej umiejętności i wpływu?

- Moja praca jest bliższa części teoretycznej, buduję funkcjonalną, praktyczną, przemyślaną i harmonijną podstawę dla wnętrza. Potem przychodzi część praktyczna, która jest niewątpliwie bardzo ważna. Ale aby projekt okazał się wyjątkowy i zaskakujący, teoria musi być nieskazitelna, ponieważ jeśli są w niej jakieś wady, bez względu na to, czy same produkty są jakościowe, czy nie, nic nigdy nie zadziała. W „Warsztatach kreatywnych” łączymy wielu specjalistów, z których każdy patrzy na projekt z własnego punktu widzenia, dokonuje korekt, czyni go idealnym - „od A do Z”. Dlatego zawsze jesteśmy przekonani o jakości naszej pracy.

- W jakich chwilach najbardziej lubisz swoją pracę? A kiedy wydaje ci się to bardzo trudne?

- Najtrudniejszą rzeczą dla każdej osoby kreatywnej jest komunikowanie się z klientami kreatywnymi, impulsywnymi, którzy sami chcą uczestniczyć w tym procesie. W tym przypadku najczęściej nie mają systematycznego podejścia do biznesu, jak profesjonalni architekci i projektanci. Faktem jest, że klient nie zawsze dokładnie rozumie, w jaki sposób jest możliwe i konieczne zrealizować swoje marzenie. Nawet jeśli ma ogólny obraz idealnego domu, w szczególności technologii, materiałów, odcieni, może popełniać błędy, a to czasami tworzy zły komunikat w pracy. Na przykład osoba wie, że lubi ten kolor panelu bardziej niż inny. Ale we wnętrzu i ogólnej koncepcji lepiej będzie wyglądać w drugim odcieniu. Jeśli wnętrze jest „zmontowane” z odpowiednich elementów, pokochasz nowy kolor bardziej niż stary, rozszerzy on twoje horyzonty i pokaże Ci nie tylko nową estetykę, ale także nową!
Przede wszystkim kocham swoją pracę w codziennej rutynie - to ładunek jak przeczucie czegoś wspaniałego i wspaniałego. I oczywiście w okresie dostarczania projektu właścicielom i świadomości wszystkiego, co naprawdę przekroczyło wszelkie oczekiwania.

- Twój zakres prac jest tak szeroki: robisz schody, meble i panel, zajmujesz się złożoną dekoracją i wystrojem wnętrz. Jak wymyśliłeś tak szeroki profil?

- Najlepiej robić wszystko od razu solidnie i dobrze, w tym samym stylu. Nasze panele najlepiej wyglądają w naszych wnętrzach, a nasze ekskluzywne meble harmonizują z wykończeniem naszego autorstwa. Ponadto każdy projekt jest wyjątkowy, a jeśli nie przyjmiesz go w całości, niemożliwe jest uwolnienie jego pełnego potencjału.

- Powiedz mi, Sergey, jakie są twoje marzenia i plany?

- Chciałbym ulepszyć w poszukiwaniu mojego ideału, tworzyć jeszcze bardziej luksusowe, wyjątkowe, stylowe projekty i dalej realizować marzenia ludzi o ich idealnym domu! Miło jest, gdy klienci są całkowicie zadowoleni z naszej pracy i mieszkają w naszych wnętrzach bez żadnych zmian. To najlepsza pochwała!

Loading...