Apartamenty i domy

Małe mieszkanie o szaro-różowym kolorze na 33 metrach kwadratowych

Jak uzyskać lekką, jasną i funkcjonalną przestrzeń, jeśli jej powierzchnia wynosi tylko 33 metry? Rozsądne zagospodarowanie przestrzenne i właściwy schemat kolorów to najlepsi pomocnicy w tej sytuacji. To udowodniło nam małe mieszkanie ze Sztokholmu

To lakoniczne wnętrze ze Szwecji jest szaro-różowe. Wygląda całkiem interesująco i zmysłowo. Można zauważyć, że panuje tu romantyczna atmosfera. Kto może żyć w takim wnętrzu?

Jasny salon z białą sofą i różowym krzesłem

Jak stworzyć paryski szyk 50 metrów: apartament z jedną sypialnią w Moskwie

Sypialnia, w której tkwiła czułość

Najwyraźniej mieszka tu zakochana studentka. Jej uczucia i nastrój odbijają się we wnętrzu. Wyraziła je na różowo, co wyróżnia się na tle białych ścian i sufitu.

W połączeniu z jasnoszarą skalą te odcienie pomogły poszerzyć granice i uczynić przestrzeń bardziej przestrzenną. Zwiewność i romans dodały przezroczyste zasłony i tiul. Ponadto wąskie okno zaczęło wyglądać szerzej.

Do sypialni przylega mała lampa podłogowa z różowym odcieniem. Czarny zagłówek zwraca na siebie uwagę i działa jako centralny obiekt sypialni. Zachowuje styl pomieszczenia i odzwierciedla czarne elementy we wnętrzu.

Nasza opinia:

- Za pomocą zasłon i tekstyliów możesz łatwo i szybko zmienić wnętrze. Ta technika wygląda szczególnie korzystnie, gdy kolor podstawowy we wnętrzu jest biały. Ta opcja jest również świetna dla osób wynajmujących mieszkania.

Gray nie jest tak prosty, jak się wydaje. Dlatego należy go ostrożnie łączyć z innymi odcieniami. W tym przypadku do strefy salonu zastosowano klasyczne rozwiązanie - biało-szarą skalę rozcieńczoną czarnymi akcentami.

Biały kolor stołu odświeżył przygnębienie szarej sofy, a szara podłoga posłużyła za łącznik między nimi. Dynamikę w tej strefie ustawia obraz z jasnymi akcentami, umieszczony w środku ściany. W ten sam sposób obszar salonu jest podświetlony. Tutaj gospodyni może łatwo skoncentrować się, studiować notatki lub zrelaksować się z przyjaciółmi.

Duża lampa na czarnym sznurku wykonuje nie tylko obciążenie funkcjonalne, ale także dekoracyjne. Obsługuje styl vintage przestrzeni.

Nasza opinia:

- Zaleca się rozcieńczenie koloru szarego nie w kolorze białym, ale z odcieniem białawym lub z niewielką obecnością żółtości. Tak więc szary kolor zagra w nowy sposób.

Kącik komina w jadalni

Jadalnia prawie nie wyróżnia się, tutaj główny nacisk położony jest na kominek narożny. Stał się punktem kulminacyjnym pokoju, poza tym oddaje ciepło właścicielowi mieszkania. To miejsce na przyjemne spotkania.

Zabawny nastrój dziewczyny czyta się w różowych dodatkach umieszczonych na stole, co sprawia, że ​​wnętrze jest miękkie i miękkie i łączy tę strefę z całą przestrzenią mieszkania.

Więcej o różu

Neutralna kuchnia utrzymana jest w kolorze różowym w postaci maty podłogowej. Połączenie różowych i szarych kolorów wygląda bardzo szlachetnie i spokojnie.

Różowy kolor jest uważany za jeden z najbardziej delikatnych odcieni, jakie lubią romantyczne panie. Jest aktywnie wykorzystywany w aranżacji wnętrz jako aranżacja zmysłowych akcentów. Ten nastrój jest widoczny na przykładzie tego małego mieszkania.

Różowy kolor uzyskuje się przez zmieszanie bieli i czerwieni i ma wiele różnych odcieni. Z punktu widzenia psychologii kolor ten powoduje przyjemne uczucie komfortu, czułości, miłości i dobroci. Trudno się z tym nie zgodzić, patrząc na wnętrze.

Właściciel mieszkania jest pasjonatem sztuki. Dokonaj tego wniosku, możemy na zdjęciach i lustrze w złotej ramie (w łazience). Najprawdopodobniej jej kochanek jest artystą. Możliwe, że jeden z obrazów przedstawił naszą bohaterkę.

Nasza opinia:

- Aby wnętrze było kompletne, spróbuj połączyć przestrzeń z kolorem.

Aby uzyskać efekt wyraźnego obrazu we wnętrzu, kolory muszą się zmieniać między sobą. Przedmioty tego samego koloru nie powinny być blisko.

Zauważ, że obok bogatego szarego bladego różu nie będzie wyglądać.

Loading...