Porady i pomysły

6 przyjęć okolicznościowych, które oglądaliśmy w serialu „Przyjaciele”

Zawsze podobała mi się seria „Przyjaciele” i wnętrza apartamentów głównych bohaterów? Następnie powinieneś zwrócić uwagę na techniki, które zastosowali w aranżacji swoich mieszkań i być może je zastosować

Wielu oglądało popularną i zapierającą dech w piersiach serię o nazwie „Przyjaciele”. Aktorzy gwiazdowi, najlepsza ekipa filmowa i oczywiście czołowi hollywoodzcy dekoratorzy pracowali nad projektem. Dlatego należy zwrócić uwagę na wnętrza głównych bohaterów i techniki, które zostały użyte do dekoracji.

1. Nie bój się używać śmiałych kolorów.

Spróbuj użyć ich we wnętrzu domu - nawet w powściągliwej atmosferze potrzebujesz ciekawego i wesołego zakątka, który swoim wyglądem będzie w stanie zachęcić w każdej sytuacji. W tym celu seria często była fioletowa. Jeśli nie jesteś gotowy na tak radykalne rozwiązanie, nie powinieneś malować wszystkich ścian, wystarczy rozcieńczyć przestrzeń dekoracyjnymi elementami nasyconych kolorów.

2. Kosz lub skarb?

Ktoś uważa, że ​​w jego domu jest wiele zbędnych rzeczy i stara się się ich pozbyć jak najwięcej. Ale dla kogoś ten kosz może być prawdziwym znaleziskiem. Tak jak bohaterowie serii przynieśli do domu różnego rodzaju interesujące rzeczy, czasami warto odwiedzić pchli targ w poszukiwaniu skarbów. A może waza twojego snu zbiera kurz gdzieś na balkonie sąsiada od dołu - nigdy się nie domyślasz.

3. Połącz różne krzesła.

Kiedy główni bohaterowie zebrali się w kuchni, usiedli przy stole na krzesłach o różnym wzorze i kolorze. Być może przed takim urządzeniem wydawało się dziwne, ale teraz jest to modny trend. Projektanci uwielbiają łączyć różne krzesła w najbardziej nietypowych wariantach. Rezultat jest bardzo stylowy, spektakularny i oryginalny.

Nasza opinia:

- Jeśli lubisz tę technikę, nie bój się eksperymentować. Na przykład możesz rozłożyć wokół stołu inny design, ale wykonany w tej samej gamie kolorów krzeseł. Lub przeciwnie, niech będą takie same, ale różnią się kolorem. Kolejny schemat, dzięki któremu można połączyć krzesła: zatrzymać się na jednym materiale. Bardzo często projektanci zbierają różne kolory, materiały, krzesła projektowe i łączą je z jednym stylem lub nastrojem.

4. Własne wygodne krzesło

Każda osoba musi mieć po prostu prywatne krzesło, krzesło lub inne meble, które będą bardziej komfortowe na całym świecie. Bez względu na to, co wybierzesz, najważniejsze jest to, abyś w tym miejscu był jak najbardziej komfortowy i mógł się zrelaksować. Tutaj możesz oglądać telewizję, grać w gry wideo, czytać lub robić różne bzdury, ale w każdym razie powinieneś odpocząć z komfortem.

5. Nie spiesz się

Nie kupuj wszystkiego naraz, kupuj elementy wystroju stopniowo. Poświęć trochę czasu na zbieranie tych rzeczy, zamiast kupować pierwszą biżuterię, którą lubisz. Pozwól, aby twoje wnętrze ewoluowało z tobą organicznie i naturalnie. W końcu to właśnie zrobili przyjaciele, zakładając swoje domy.

6. Zapraszam do wyboru

Kupuj rzeczy, opierając się na swoich preferencjach, a nie na opiniach innych. Nawet jeśli nie wszyscy przyjaciele podzielą się Twoim gustem - to nie ma znaczenia. Możesz kupić te przedmioty, które Ci się podobają. Nie oznacza to, że konieczne jest całkowite zignorowanie opinii bliskich, ale to jest twój dom i dlatego ostateczny wybór należy do ciebie.

Nasza opinia:

- Bardzo ważne jest, aby zaufać swojemu gustowi i nie mieć na niego wpływu. Oczywiście przyjaciele z serca doradzą, co im się podoba, ale są tylko gośćmi w twoim domu, a nie spędzają tu dużo czasu. A dla wygodnego życia powinniście czuć się komfortowo zarówno fizycznie, jak i moralnie.

Loading...