Apartamenty i domy

Nowoczesny apartament z widokiem na Dniepr

Powierzchnia 140 m2Kuchnia 10 m2

Kreatywna grupa SVOYA studio opracowała nowoczesny projekt mieszkania z przepięknym panoramicznym widokiem na rzekę. Wnętrze koncentruje się na naturalnych materiałach i jasnej palecie.

Redakcja postanowiła opublikować to wnętrze w pracowni architektonicznej. Studio SVOYA, nie tylko dlatego, że jest po prostu piękny, ale także dlatego, że nawet trzęsienie ziemi nie mogło zapobiec jego wcieleniu.

Studio SVOYA: Denis Sokolov, Valeria Sokolova, Tatyana Lazovaya, Artem Martynenko, Yuliya Martynenko

Kreatywny zespół tego studia architektonicznego obejmuje profesjonalnych architektów, projektantów i artystów z doświadczeniem we wszystkich dziedzinach związanych z projektowaniem, projektowaniem i dekorowaniem. Każdy, kto pracuje nad tym lub innym projektem, niezależnie od tego, czy jest to projekt mieszkania, czy prywatny projekt mieszkaniowy, projekt krajobrazu lub kompleks zakupów, stara się dokładnie spełniać wymagania i życzenia klienta oraz dostarczać produkt wysokiej jakości (z profesjonalnym podejściem do każdego szczegółu i każde rozwiązanie techniczne). Bogate doświadczenie pracy specjalistów pozwala nam na etapie wstępnego projektowania dostarczać klientowi bagaż ważnych informacji dotyczących wszystkich aspektów projektowanego obiektu, zarówno technicznych, jak i estetycznych.

Osobista strona

- Opowiedz nam o klientach tego projektu.

- Klienci projektu to młoda progresywna para, która ma dziecko w procesie renowacji mieszkania.

- Gdzie jest to mieszkanie?

- W mieście Dniepropietrowsk, w elitarnym kompleksie mieszkalnym „Letual”. Jest to nowy budynek w historycznym centrum miasta, w pobliżu parku i katedry Przemienienia Pańskiego.

- Czy przebudowa?

- Wszystkie mieszkania w tym nowym budynku były z bezpłatnym planowaniem, decyzje o jego zmianie zostały uzgodnione z projektantem domu, a komunikacja była dystrybuowana za zgodą sąsiadów.

- Jakie były wymagania klientów?

- Klienci wyrazili swoje życzenia co do stylu i pomieszczeń, które zdecydowanie chcieli mieć w swoim mieszkaniu, podczas gdy reszta zaufała architektom.

- Jaki styl wnętrza wybrałeś?

- Wzięliśmy nowoczesny styl jako podstawę. Ponadto wnętrze to pasuje organicznie do otaczającej przestrzeni.

- Czy w tym obiekcie było coś niezwykłego?

- Podczas projektowania zapewniliśmy maksymalną ochronę przestrzeni z naciskiem na panoramiczne widoki z mieszkania. Innymi słowy, zapewniliśmy piękne punkty widokowe na panoramę Dniepru ze wszystkich głównych miejsc mieszkania.

- Jak pracowałeś z kolorowym projektem mieszkania?

- W dekoracji ścian, mebli i elementów dekoracyjnych dominuje kolor biały. Bardzo dobrze podkreśla naturalne materiały użyte w wystroju: drewno, marmur, naturalne tkaniny.

- Jakie zostały wybrane pokrycia podłogowe, ścienne i sufitowe i dlaczego?

- Projekt koncentrował się na naturalnych teksturach. To jest marmurowa płyta, trawertyn. Dekoracje parkietów i ścian wykonane są z orzecha amerykańskiego.

- Jakiego rodzaju meble i jakie światło wybrałeś do dekoracji wnętrz?

- Zabraliśmy meble włoskich firm Antonio Lupi, Vitra, Sant'Agostino, Ditre Italia, Tom Dixon. Wszystkie dostawy były realizowane przez firmy ukraińskie.

- Co spowodowało szczególne trudności w projekcie?

- W rzeczywistości nie było żadnych trudności. Jedynym wyjątkiem jest trzęsienie ziemi we Włoszech, które dotknęło również fabrykę Sant'Agostino, która dostarczała płytki. Część zamówienia została przerwana w tym samym czasie (jak mówią, na szczęście), ale nie spowodowało to opóźnień, a końcowe prace zostały ukończone na czas.

Obejrzyj film: Zespół Willowy "Zielona Polana" (Październik 2019).

Loading...