Porady i pomysły

Jak zorganizować książkę przy braku przestrzeni: 11 genialnych pomysłów

Nasi czytelnicy są zwykle mądrzy i wykształceni. Aby stać się takimi, czytają wiele, wiele rzeczy. Dzisiaj jezyki24.info pokaże Ci, jak umieszczać książki w swoim domu, kiedy prawie nie ma na to miejsca.

Własna biblioteka domowa jest bardzo ważną „rzeczą” w domu. Poprzez swoją treść możesz narysować portret właściciela, nie znając go osobiście. A teraz zobacz, jak możesz zorganizować przechowywanie książek w domu, gdy jest na to bardzo mało miejsca.

Półki na książki w niszy: 5 rzeczy do zapamiętania

Biblioteka domowa: tajemnice tworzenia, subtelności rozmieszczenia i wskazówki dotyczące opieki

Zamień banalne półki w rozłożyste i piękne „drzewo wiedzy” - i będzie więcej miejsca na książki, a wystrój domu zostanie przekształcony.

Duże szuflady na książki - ciekawe i kompaktowe rozwiązanie.

Na takiej miniaturowej półce (która nawiasem mówiąc nie jest trudna do zrobienia własnymi rękami) może zmieścić 10-12 książek. Sprawdziliśmy.

Półki mogą być nie tylko przestronne, ale także bardzo piękne. Czytaj książki, na przykład, można umieścić na półce w formie zaznaczenia.

Należy użyć miejsca poniżej, a nawet na schodach. Na przykład pod książką. Na przykład w ten sposób.

Najbardziej ergonomiczne krzesło na świecie z najbardziej ergonomicznym fotelem! Czytaj książki bez wychodzenia z krzesła.

Dobry regał może pomieścić ogromną liczbę bestsellerów, ale jak dopasować książki do wnętrza? Ułóż je według koloru - będzie ciekawie.

Jak zrobić książki z wnętrza: 33 pomysły

Biblioteka domowa: co robić i jak malować?

Regały - najłatwiejsza i najbardziej kompaktowa opcja. Jednak wieszając je na ścianie, możesz dać upust wyobraźni.

Rozszerz możliwości swoich drzwi!

Przypadkowo przyniósł kosze z domu w supermarkecie? Nie spiesz się, aby zwrócić je z powrotem do sklepu ...

Nie chcesz wieszać półek? Żelazne uchwyty do pomocy. Nawiasem mówiąc, tacy posiadacze mogą być również tworzeni niezależnie.

Loading...