Apartamenty i domy

Jak zwykli ludzie mieszkają w Brooklynie: małe mieszkanie z niesamowitą kuchnią

Mieszkanie o długości 59 metrów to więcej niż wielu z nas może sobie wymarzyć. Jeśli jednak dowiesz się, kto urządził tę przestrzeń i jak intensywnie wykorzystuje się potencjał każdego metra kwadratowego, możesz być przynajmniej zaskoczony

Gospodyni Sarah Ashley Schiear jest naprawdę namiętną dziewczyną. Nie tak dawno temu założyła społeczność Salt House, a nawet została jego szefem kuchni. Teraz większość hałaśliwych zgromadzeń i przyjęć z Domu Solnego odbywa się w jej domu.

Sara twierdzi, że udaje jej się wygodnie pomieścić do 20 osób, a prawie każdy wchodzący do jej domu prosi o projekt domu, mieszkania lub pokoju.

Co udało się stworzyć tak niezwykłej dziewczynie? Pierwszą rzeczą, która wpada w oko, jest właściwy podział na strefy i właściwa praca ze światłem. Nie było miejsca na ogromną sofę z bukietem poduszek, a gospodyni kosztowała małą kanapę.

Ale w jadalni jest imponujący, składany stół dla 12 osób. W pobliżu znajduje się licznik barów, który łączy funkcje wyspy kuchennej. Nieco dalej znajduje się kuchnia z IKEA. Ficus działa jako narzędzie do oddzielania jadalni i kuchni.

W tym mieszkaniu jest dużo zieleni, entuzjazm gospodyni do ogrodnictwa wewnętrznego ma niezwykle pozytywny wpływ na wnętrze. Białe ściany i minimalistyczne meble rozpaczliwie potrzebowały „rewitalizacji”, teraz jest ich tutaj mnóstwo.

W akcentach odcieni gospodyni wybrała niebieski, zielony i ... czarny. Ten ostatni, przy okazji, jest nawet obecny w dekoracji ścian.

Obejrzyj film: Barbie, Domek dla lalek i akcesoria, Mattel (Listopad 2019).

Loading...