Apartamenty i domy

Kamienica o powierzchni 92 metrów w wiosce na przedmieściach

Powierzchnia 92 m2Kuchnia6 m2

Dziewięćdziesiąt dwa metry dla kamienicy to całkiem sporo, ponieważ kamienica to prawie dom wiejski. Im trudniej jest odpowiednio zaplanować i umieścić wszystko, co chcesz zobaczyć w wiejskim domu

Pavel i Ekaterina to młode małżeństwo z trzyletnią córką. Projekt ich kamienicy był drugim w dzielnicy Kronburg. Pavel z zawodu jest inżynierem, a Ekaterina jest prawnikiem. Para chciała mieć wygodną i komfortową przestrzeń życiową. Marina Sargsyan ucieleśniał wszystkie życzenia młodej rodziny.

Marina Sargsyan, projektantka dekorator

Marina Sargsyan jest projektantką dekoracji. W zawodzie od 2005 roku.

- Nie przyszedłem do projektowania od razu, najpierw ukończyłem politechnikę, później szkołę projektowania, specjalistyczne kursy w centrum szkoleniowym Career i uczestniczyłem w warsztatach projektowania w Finlandii. Każdy nowy projekt dla mnie to inny świat, inna rzeczywistość. Tworząc wnętrze dla innej osoby, ja, jako aktor, zanurzam się w nowy obraz, aby stworzyć harmonijną, przytulną przestrzeń dla klienta, biorąc pod uwagę moją wiedzę i doświadczenie.

avetiska.wix.com/decor

Na parterze mieściła się kuchnia połączona z salonem. Kuchnia sama w sobie jest niewielka, ale ze względu na jej rozciągnięcie okazało się, że zorganizowano kompetentną przestrzeń z wieloma miejscami do przechowywania i urządzeniami do zabudowy. Wszystkie powierzchnie robocze kuchni znajdują się obok dużych okien, dzięki czemu ta powierzchnia jest żywa i jasna.

Kuchnia wg Verona Mobili.

Salon jest wizualnie oddzielony od kuchni łukiem. Na granicy tych stref znajduje się drewniany stół. Calligaris i cztery miękkie krzesła od Gramercy Dom. Pośrodku pokoju jest elegancka sofa z Poliform, ale naprzeciwko jest klasyczna strefa dla telewizji.

Na drugim piętrze znajduje się pokój dziecięcy i biuro. W pokoju dziecięcym chcieli zrobić małą łazienkę z prysznicem, ale klientowi nie spodobała się lokalizacja łazienek. Aby przenieść łazienkę, rury zostały ułożone na podłodze pierwszego piętra i podniesione do drugiego przez komin (zapewniono możliwość instalacji kominka). Łazienka kończyła się tuż obok schodów.

Pokój dziecięcy pełen jest jasnych akcentów. Miejsce pracy, znajdujące się bezpośrednio przed oknami, pozwoli Ci ćwiczyć z naturalnym światłem przez większość dnia. Po bokach stołu są lekkie szafki. Naprzeciwko łóżka jest kanapa. Sen Ziemiaktóry jest ozdobiony jasnymi elementami dekoracyjnymi w postaci wspaniałych zamków i pałaców.

Na trzecim piętrze, na poddaszu, znajduje się pokój i łazienka właścicieli, a także garderoba. Poddasze samo w sobie tworzy przytulną atmosferę, a dzięki odpowiednim elementom wnętrza w celu osiągnięcia maksymalnego komfortu nie będzie trudno. Na przykład, jakie jest oryginalne krzesło? Eichholtzumieszczony starannie w rogu.

Idealne rozwiązanie ze stali i rowków, w jednym z nich pasuje komoda Fratelli Barri, inni zamienili się w małą bibliotekę.

Łóżko obok Roybosh idealne do niskich pomieszczeń, a delikatne zasłony tekstylne uzupełniają wnętrze sypialni.

Główna łazienka jest wykonana w tym samym kolorze, co sypialnia. Wszystko w nim jest niezwykle proste i praktyczne. Dwie szuflady pod zlewem i półki pod prysznicem - wszystko, czego potrzebują właściciele.

W projektowaniu wszystkich pomieszczeń w domu wykorzystano głównie firmy tapetowe Eijffinger i Sandersonfarba - z Little Greene.

Loading...