Apartamenty i domy

Kopenhaski apartament męski

Ten duński apartament należy do kawalera i demonstruje nie tylko oryginalne rozwiązania, ale także doskonały gust artystyczny jego i autora oraz właściciela - projektanta Andersa Krakau.

Męskie wnętrze jest zimne, bez twarzy i najczęściej bardzo drogie. Ten duński apartament designerski, Anders Krakau, jest gotowy do dyskusji z ugruntowaną opinią.

Kochanie Wcale nie: głównie właściciel korzystał z mebli IKEA, który sam się postarzał.

Bez twarzy? Prawie: zrównoważony charakter właściciela i trochę filozoficznego spojrzenia na świat są widoczne niemal w każdym szczególe.

Zimno? Być może młoda para małżeńska byłaby tu chłodna, ale w aksamitnym odcieniu ziemi, skóry i drewna jest bardziej niż wygodna dla współczesnego człowieka biznesu. Ponadto, cała ta chłodna nudność umiejętnie podkreślona przez wielopoziomowe oświetlenie.

Światło w tym wnętrzu odgrywa szczególną rolę: nie ma liczących lamp stołowych, istnieje kilka „atmosferycznych” lamp, a nawet lustrzany kącik z niewielką kolekcją alkoholu, który tworzy skomplikowaną grę światła i cienia wieczorem.

Męskie legowisko to także bardzo tradycyjne przedmioty: skórki reniferów na krzesłach jadalnych, „trofea myśliwskie” w formie wypchanych ptaków, a nawet gałąź drzewa jako wskazówka gotowości właściciela do stworzenia rodzinnego gniazda.

//boligmagasinet.dk/ Anders Krakau

Obejrzyj film: KOPENHAGA - NAJLEPSZE MIASTO DO ŻYCIA - VAN LIFE VLOG #57 (Listopad 2019).

Loading...