Apartamenty i domy

Wnętrze tygodnia: ponadczasowe mieszkanie

Powierzchnia 150 m2Kuchnia12 m2

Jak wygląda modny eklektyzm, gdzie znaleźć stylowe meble i co można zrobić w pokoju bez zachodzenia na siebie - w naszym dzisiejszym materiale

Mieszkanie w nowym budynku, odziedziczone przez projektantów, miało swobodny układ i panoramiczne okna. Wszystkie ściany nośne znajdowały się na obwodzie mieszkania, wewnątrz nie było nawet kolumn, ale były 2 balkony francuskie z widokiem na zieloną dolinę rzeki Setun.

Inna Tejoeva i Zina Broyan, autorki projektu i założycielka biura Berphin Interior

Zina Broyan ukończył Paris Institute of Marangoni (Istituto Marangoni) i Inna Tejoeva - Moskiewska szkoła projektowania „Szczegóły”. W 2007 roku założyli biuro Berphin Interior, zajmuje się projektowaniem architektonicznym, projektowaniem i dekoracją wnętrz.

Projekty Wnętrze berfiny wielokrotnie otrzymywał różne nagrody i wyróżnienia, w tym - dyplom w kategorii „Dekoracja wnętrz” z profesjonalnego klubu „High Design” (2011); Dyplom finalistów międzynarodowego projektu internetowego PinWin (2012); dyplom nominowanej otwartej nagrody krajowej NAGRODY INTERIA (2012); drugie miejsce w nominacji „Dekoracja” na XV Międzynarodowym Festiwalu Architektury i Wzornictwa „Pod dachem domu ...” (2013). www.berphin.ru

Klientami tego wnętrza są młode małżeństwa, wielcy miłośnicy podróży. Dla właścicieli ważne było, aby wnętrze wyglądało na modne, ale jednocześnie nadające się do zamieszkania i odzwierciedlające ich styl życia.

Jeśli chodzi o planowanie, właściciele chcieli połączyć salon, jadalnię i kuchnię. Autorzy projektu postanowili stworzyć mieszkanie w duchu eklektycznej mody. Połączyli kilka stylów i epok w holistyczne, harmonijne wnętrze.

Meble używane we wnętrzu z fabryki Eichholtz (Belgia) wygląda bardzo naturalnie i jednocześnie stwarza poczucie atrakcyjności, które jest tak pożądane dla klientów, jakby to wnętrze powstało przez kilka lat. Również tutaj możesz zobaczyć przedmioty z fabryk. Boconcept (Dania), Projekt Vismara (Włochy) Andrew Martin i Kelly hoppen (UK). Kuchnia - firma produkcyjna Virs (Rosja).

Wszystkie drzwi wewnętrzne i meble szafowe (szafy wbudowane) zostały wykonane na zamówienie zgodnie z rysunkami Inna Tejoeva. Ściany i sufity są malowane farbą Mały zielony (Wielka Brytania), na suficie - surowa sztukateria gipsowa, na podłodze - deska dębowa z epoki Złoty las (Rosja) i płytki porcelanowe z REX Ceramiche (Włochy), cokoły MDF - od William Howard (UK). Mieszkanie ma wielopoziomowe światło, które umożliwia regulację światła i podkreślenie pewnych obszarów.

W jadalni nad stołem - żyrandol na ściemniaczu, lampy nad blatem barowym, okrągłe światła na stojaku telewizyjnym Vismara Design, kinkiet w korytarzach - na czujniku światła, nad stolikami nocnymi w sypialni - oryginalne żyrandole Eichholtz.

Inna Tejoeva i Zina Broyan:

„Stworzyliśmy ponadczasowy styl dla naszych klientów, aby mogli żyć w nim przez długi czas, uzupełniając go o przedmioty i akcesoria, które odzwierciedlają ich charakter. Nie było żadnych szczególnych trudności podczas procesu projektowania i naprawy. Były pytania, pewne niuanse, ale wszystkie jest to proces pracy, na przykład przybył żyrandol nad stołem uszkodzony i musieliśmy pilnie szukać zamiennika, ale pojechaliśmy do moskiewskich salonów i wciąż znaleźliśmy odpowiedni model. ”

Obejrzyj film: METAMORFOZA mieszkania za 11 tysięcy (Grudzień 2019).

Loading...